Kedy ste začali cítiť prvé pohyby dieťaťa?

natusqa123
10. feb 2024

Ahojte som v 15 tt asi tak v 13+4som.zacala cítiť také zblnkanie ako rybička...
Od vtedy som.kazdy den aspoň raz cítila.babo ale teraz už 3dni necítim vôbec pohyby je to asi normálne keď ze je to.asi skoro nie?
Vy ste od kedy začali pociťovať prvé pohyby a ako často?

rurutiax
10. feb 2024

V 20tt prvýkrát, presne na moje narodeniny

luciaruz
10. feb 2024

Ja tiež az okolo 20-21 týždeň

maryetta
10. feb 2024

4tehotenstva a vzdy az okolo 20.tt.

miadi
10. feb 2024

3 teho a pohyby v 14-15tt Daj si dzus alebo nieco sladke a lahni si v tichu a Mozno budes citit pohyby tie 3dni takto skoro este nemusia nic znamenat.

vero96
10. feb 2024

Od 20tt

natusqa123
autor
10. feb 2024

@miadi no práve že také divne mi je ako keby som sa cítila že niesom ani tehotná 😄

miadi
10. feb 2024

@natusqa123 to byva koncom prveho trimestra ze priznaky zmiznu a zena sa citi par dni Akoby nebola ani teho ze tie hormony sa ukludnili. Ale stalo sa mi aj ze som koncom 18tt necitila par dni pohyby ale som zvracala rano mi bolo vselijak Aj ked uz drobecekovi nebilo srdce. Ale v tom 15tt je este bezne ze necitis kazdy den pohyby niektore ich este mesiac a viac necitia vobec .

natusqa123
autor
10. feb 2024

@miadi nechápem vášmu dieťaťu prestalo byť srdce ? Takže ste onho prišla? 😭...to.mi je tak ľúto áno býva mi zle ja každý deň vraciam 🫤

ivkav5
10. feb 2024

@natusqa123 ja v 19.tt 🙂

wishes
10. feb 2024

najskor niekedy po 20 tyzdni

miadi
10. feb 2024

@natusqa123 Dakujeme ano stalo sa. V teho je to niekedy tazke posudit ci je vsetko ok alebo nie. Hlavne tie prve 2 trim. V tretom uz budes tie kopance vidiet nie len citit a budu ta kazdy den ukludnovat. Aj ked potom uz budu niekedy aj neprijemne. Ak mas doma alebo kamoska mà angel sound alebo iny Doppler mozes si vypocut buchot srdiecka kazdy den. Ak nemas Mozno tu v bazari Niekto predava. Mne ho potom kamoska dala 😍ona uz ho nepotrebovala.

natusqa123
autor
10. feb 2024

@miadi ozaj mi je to ľúto 😭..drz sa .
A Už 3babo budem mat viem aké je to trochu neprijmne keď nas babo kope oco silnejšie 🤣...a ďakujem idem.si radšej objednať myslíš ze ten angel sound ozaj funguje ako.ma ?

miadi
10. feb 2024

@natusqa123 ano funguje to v 15tt uz uplne lahko najdes tlkot srdiecka funguje to aj skor tusim od 13uz sa uplne nepamatam. Potrebujes k tomu aj ten gelik. - bez neho to nefunguje.Mozno ti Niekto v rodine alebo kamoska pozics. Lebo zas moc to nebudes pouzivat. Ale na ukludnenie je to super vec . Alebo len byt trpezliva a o dva tyzdne tie pohyby budu vyraznejsie. . Cize bud sa sama presvedcis ze je vsetko ok alebo pre svoj vlastny klud si to zožen a Mozno sa ti zide aj neskor ked uz sa budes blizit k porodu a zlaknes sa ze si den necitila pohyby. . Tak si hnet mozes vypocut srdiecko a ukludnit sa ze Asi len mà babo spavy den .😊

rebekita45
10. feb 2024

@natusqa123 ja koncim 20tt a uz citim cca 3 tyzdne 🙂 stale viac

tamky123
10. feb 2024

Prvé 19tt druhé 16tt take ako mala rybka, ktorá si pláva … ♥️

melany444
18. feb 2024

@natusqa123 od 18 tyzdna

natusqa123
autor
18. feb 2024

@melany444 ďakujem

simonaobstova
5. mar 2024

Od 20tt som cítila malú rybku a od 22 už kopanie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre