Kde ste cítili prvé silnejšie kopance?

ivonach
5. nov 2012

Baby čakám prvé baby ale kope ma len v okoli pupku. Nemyslím pohyby ale uz normálne kopance. Mali ste niektorá podobnú skúsenosť? Ďakujem🙂 🙂

hajajanka
5. nov 2012

Ja som prve pohyby citila velmi skoro (pri prvom v 18. a pri druhom v 15. tyzdni) a do 21. tyzdna sa tak naucili kopat, ze tam bola riadna trma-vrma 🙂 Niektore babatka su proste velki kopaci 🙂

marci2305
5. nov 2012

@ivonach Ahoj. Ja som druhý krát tehotná.. 😉 Na tie pri prvom si už nepamätám ktorý to bol týždeň, ale teraz ich už cítim od začiatku 17.týždňa. Hovorí sa, že druhorodička ich cíti skôr. No ja cítim kopančeky a také mrvenie zo strany na stranu skôr dole, nie v okolí pupku, ale to bude asi tým, že je ešte maličké a ešte sa neposunulo vyššie.

beyonce11
5. nov 2012

@ivonach Ahoj čakám prve babetko,kopance citim od 17tt,citim to raz pod pupkom,raz na lavej strane ale najviac napravej strane :D

suuzi
5. nov 2012
Používateľ suuzi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od suuzi.

ja som v 27 tyzdni/1. tehotenstvo.
ze ma mala zacala kopat - to som si bola ista az v 22 tyzdni, predtym som tiey obcas citila take bublinky, alebo ze som si rpdla, ale neprdla som si... to bola mala... v 22 tyzdni som si bola uplne ista, ze to ona kope.

vacsie kopance zazivam akurat teraz v 26/27 tyzdni pod pupkom, na urovni pupku, aj na bokoch. predtym to bolo hlavne pod pupkom. akurat ma stuchla teraz nad pupkom🙂

a ratam ze kopance sa este zintenzivnia...

kris1111
6. nov 2012

@ivonach Ahoj, ja cakam prve babatko a tiez citim okolo pupka...take hmirenie ...zacala som citit uz na konci 17tt a to poriadnym kopancom na pravo od pupka, prve dva dni...som sa az nalakala. No teraz uz kopance necitim len take zvlastne - proste nieco sa v tebe hybe.

asinka266
6. nov 2012

Ahoj,ja cakam uz tretie babatko..pri tych dvoch som tiez citila prve pohyby v okoli pupka..teraz je to ine,citim ich dole,ale to len preto,ze babatko je zle otocene KP (koncom panvovym)cize nozicky ma dole..myslim si,ze mozes byt kludna 🙂

lussy83
11. nov 2012

no ja take fakt ze dost intenzivne v 18tom tyzdni a to som prvorodicka tak neviem..ale napriklad odvtedy sa mojej babike dari,lebo aj tuto noc som nic nespala...nedalo s ami hocjako si lahnut,lebo sa jej nic nepacilo a kopalo ma jak keby tam malo futbalku,basketbalku a tenisovku.. 😖 je to peknucke to citit ale obcas to stoji naozaj za to.. 😝

zabka1124
11. nov 2012

ja take riadne kopancce citim asi 2-3tt, ale posledny tyzden sa to dost stupnuje, vcera som nasmu drobciatku uz dohovarala, ze treba aj spinkat, aby narastlo a nie stale kopkat 😀 😀 😀 !!!IPredtym som citila kade tade take stuchance uz asi od 18tt🙂!!!Nastastie spinkame este dobre , tak od 9:30-6:00, o 6:00baby vstava a pyta si ranajky, kopancami a stuchanim🙂 😀 😀

angi07
12. nov 2012

Ahoj. Včera večer som pri TV cítila jemné šteklenie v okolí pupku. Kebyže nemám ruku na bruchu, tak to asi ani necítim, fakt to bolo len slabulinké. Neboli to črevá, to poznám, cítila som to 2 krát, no neviem, či to mohlo byť bábo. Dúfam že hej 😀 . Bol to taký veľmi zvláštny pocit, ako keď ti stŕpne noha na chvíľu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre