Jedli ste v 15tt plesnivý syr?

paulinafabryova
8. apr 2020

Ahojte, jedli ste plesnivy syr v tehu? Ako je hermelin ? Ďakujem 🙂 prosím neukrižujte ma hneď. Chcem si ho dať na panvicu tepelne upraviť. Tak aké máte skúsenosti.

denden77
8. apr 2020

@paulinafabryova ahoj.. ja si obcas tiez dam.. ci grilovany, ci len tak kusok na pecivo 😊

amelia000
8. apr 2020

@paulinafabryova ano jedla a aj nivu a aj vsetko pred tehu okrem suroveho masa 🙂

mischelin89
8. apr 2020

Ano, aj v prvom aj teraz v druhom, tiez som okolo 15t. 🙂

lucijalucy
8. apr 2020

Práve som doslova zožrala pizzu kde bol aj Encián 😂 Ja milujem syry aj plesnivé, smradľavé všelijaké.. všetko s mierou a môže sa. Keby sme nejedli všetko čo sa neodporúča, umreli by sme hladom. Takisto si šupnem aj bryndzu sem tam, jediné čo ľúbim ale neriskujem je surové mäso (tatarák a medium steak).

kiki68
8. apr 2020

Nie , ja ale syry v tehu nemozem nejako stravit. Vraj by sa plesnivy nemal, ale tak co

veronika1234512345
8. apr 2020

Jedla som aj hríby, aj syry také také samostatné ale aj na pizzy 😂 aj vajíčka. Vajíčka tepelne upravené aj hríby aj syr hermelín. Doslova som ho žrala. A všetko je v poriadku (klop klop)

karinka1986
12. apr 2020

Teraz ste ma potešili že raz za čas môžem s mierou plesnivy syr 😎😋😋

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre