Je už vidno pohlavie?

lucija93
7. apr 2021

Ahojte myslíte že vidno pohlavie? Ja sa vo foto nevyznám a Dr som sa zabudla spýtať 🤦‍♀️🤦‍♀️

prvosienka7
7. apr 2021

@lucija93 neviem v ktorom týždni si, no keby to vie, opýta sa ťa či chceš vedieť pohlavie.

katuli3nocka
7. apr 2021

Podľa profilu 14 týždeň... Podľa mňa ešte veľmi skoro. Ja som sa dozvedela v 20 týždni na 3D a pri druhom v 12 týždni z genetiky.

margaretka_
7. apr 2021

Z tejto fotky sa urcite pohlavie urcit neda. A tiez si myslim, ze ak by to dr videla, nenecha si to pre seba 🙂

lucija93
autor
7. apr 2021

Ďakujem za spravy. Som prvorodicka tak nemám prehlad ci to Dr povie alebo ci sa musím spýtať. Taktiež neviem kedy už môže byť vidieť pohlavie tak reku spýtam sa skúsenejších zien ktoré prešli tehotenstvom😀

mina17
7. apr 2021

@lucija93 mňa sa pýtal či chcem vedieť tak od 15 tyždňa pokúsi boli a na každej prehliadke iné pohlavie tak som čakala kým sa narodí

jarka2013
7. apr 2021

Ja som sa dozvedela pohlavie v 22t. na 3D,doktor sa ma spytal či chcem vedieť pohlavie a tak mi ho prezradil.

petamich
7. apr 2021

@lucija93 vacsinou na morfologickom ultrazvuku zvykne lekar uz celkom s istotou povedat, ten sa robi okolo 20tt, dovtedy je to skor o nahode alebo teda chlapci (vraj) byvaju jasnejsi, ked lekar identifikuje pohlavie zvykne sa spytat, ci chces vediet a jednak ti to povie a tiez to znaci do knizky

metuzalem
7. apr 2021

Babo je z boku, takze nevidno medzi nozicky. Podla tejto fotky by to neurcil ani lekar.

mb_7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petamich
8. máj 2021

@mb_7 nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre