Je to chlapček či dievčatko?

30. sep 2024

Ahojte baby 🥰 som 12+4tt dnes som mala poradňu a doktorka povedala že zatiaľ to vyzerá na chlapčeka že niečo tak "vidíte tam to? No zatiaľ to môže byť chlapček😄" ako nepovedala že 100% ja si tiež viem že to je skôr nemožné povedať na 100% . Ale mali ste niekto takto a vyšlo im to tak ? ☺️ Ďakujem krásne

sevrin
30. sep 2024

Možno je to len nožička.

stellarstar
30. sep 2024

Ja tu ani foto nevidím 😂

patta89
30. sep 2024

Mne dr. v 13tt povedal na NT screeningu, ze bude chlapcek a v 16tt moj gyn. ze dievcatko...a mame dievcatko 🙂

autor
30. sep 2024

@sevrin bolo to medzi nohami nohy sú trochu už väčšie jak ta "čiarka" 😅
@stellarstar lebo nemám fotku,.ja som sa pýtala či to niekomu vyšlo a nie že či vidíte niečo na fotke ☺️
@patta89 tak snád vyjde konečne chlapec do rodiny máme samé dievčatá 😂 13/13 ale inak hlavne nech je zdravé ☺️ ale ďakujem za info

stellarstar
30. sep 2024

Tak prepáč som si myslela ze si zabudla dat foto 🙄🙈

weronika171717
30. sep 2024

Mne povedala, v 16tom týždni, že to vyzerá na chlapčiatko, a aj sa mi to splnilo. 🩵 Môj názor je, že keď toto povedala, tak by to tak mohlo byť. Dnes sú už špičkové ultrazvuky. Držím palce, aby to bol vysnívaný princ. 🩵

nafka0483
30. sep 2024

V 12.tt povedali ze na 95% dievca, v 20.tt 100% dievca, mame dievca 😁

dorothee
30. sep 2024

Chlapca vidi dr skor,keby ti povedala ze dievcatko tak ten pipik moze byt niekde este schovany,ale ked ho tam uz vidi,je velka sanca ze trafila.Mne dr trafila chlapcov okolo 14-16tt,

spanielka44
30. sep 2024

My sme boli u grochala v 20tt a vravím si že na 100% som videla penis až som zostala taká sklamana že som si pokazila prekvapenie… no a opak bol pravdou čakáme dievčatko 😂

kendra73
30. sep 2024

Na screeningu v 13.tt povedali 3 krat,ze chalani a boli naozaj chalani (mam troch).Teraz 4.tehotenstvo tiez v 13.tt,ze dievcatko,nemohla som tomu uverit po troch synoch,dala som si teda spravit krvne testy a je to naozaj dievcatko.Uz sme boli aj na 4D,zachvilu rodim a je to 100% baba.Cize mne sa nikdy nezmylili

anna_2012
1. okt 2024

Toto by zaujímalo aj mňa. Tiež mi Dr povedala v 13t že tam čosi vidí, prikláňa sa viac k chlapcovi ale mohol to byt aj zväčšený klitoris, takže na ďalšej poradni / o 2 týždne/ si to povieme ak bude babo dobre otočene, daj potom vedieť či sa to u teba potvrdilo 😂

jablkovastrudla
1. okt 2024

@kendra73 jej som rada ze ta tu vidim, super ze si Julia dala povedat a este chvilu vydrzala 💪🏼 Drzte sa baby!

autor
1. okt 2024

@anna_2012 ja mám poradňu až o 3 týždne tak ty skôr 😄

kendra73
1. okt 2024

@jablkovastrudla dakujem,si zlata ❤️ ano sme doma 2 v jednom,sice na liekoch a musim lezat,ale drzime sa zatial.

anna_2012
Včera o 10:43

Tak som dnes po poradni a už máme z chlapca dievča 😂😂 tak som zvedavá ako to dopadne 🙈 môžem cakat na morfo sono 11.11

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre