Je normálny ružovkastý výtok v 24 týždni?

aslhey27
6. máj 2012

AHojte včera večer som si na nohavičkach našla taky ružovkasty vytok a aj nejaky flak rouzovej farby inokedy som to nemala a ani dnes rano uz nic bolo to len vcera vecer a odvtedy nic myslite ze by som mala ist radsej k lekarovi alebo je to ok?????mate niektora s tym problemy????? 😒 dakujem za odpovede

traktor
6. máj 2012

nie je to v case, ked by si inak mala mat menstruaciu?vtedy sa zvykne objavit vytok, spinenie..kazdopadne..ak sa to od vcera nezopakovalo, tak to len spomen na poradni..ak sa to zopakuje chod hned k lekarke, kazde spinenie / krvave, hnede.../ by mal pozriet tvoj lekar a ak treba nasadit liecbu..nemusi to byt nic, mohla prasknut len cievka, môze to byt ten cas menstruacie ,ale môze to byt aj ine..drz sa 😉

linuska1
6. máj 2012

utekaj na pohotovost.... moze a nemusi byt to nic vazne....

elzu
6. máj 2012

Já bych šla k Dr.
Pokud jsi doteď každý měsíc v době menstruace nešpinila a objevilo se to teď náhle, tak rozhodně neuděláš špatně, když se na tebe a na mimčo Dr. podívá, nic za to nedáš a ty se uklidníš, že je všechno vpořádku.

luciferkax
6. máj 2012

Nieeeee, určite to nieje OK. Ja som raz mala a o 24 hodín na to som porodila. V 28. tt. nechcem ťa strašiť, ale každé krvácanie v tehotenstve je riziko

p3tra11
6. máj 2012

tiez by som sa radsej presla ako nieco zanedbala... drzim prsty

cicimon
6. máj 2012

kazdy dr ti povie, ze krvacanie nie je normalne a treba ist za dr/na pohotovost, tak radsej necakat a ist, prinajhorsom sa fakt len prejdes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre