Je krčok 4 cm v 15. týždni v poriadku?

renata20591
5. nov 2013

Ahoj chcela by som sa opýtať som v 15+2 týždni tehotenstva krčok mám dlhý 4 cm je to málo alebo v norme? Doktor povedal ze sa mi neotvára ani nič a že má 4 cm tak teraz neviem.

ssussie
5. nov 2013

myslim ze je to v poho ... ja sa uz nepamatam, ale v tretom trimestri som mala 2 cm 🙂 Ale ak sa bojis, daj sa vypisat a oddychuj 🙂

melanka21
5. nov 2013

Jaaaasne to je veelmi dobre 🙂 ja som mala od toho 16 tt krcok skrateny na 15 mm takze je to ok 🙂 v tvojom pripade.

martinusik91
5. nov 2013

ahoj ja mam teraz krcok 3,5 a som v 29tt podla mna to nieje az taka katastrofa ale davaj si radsej pozor a nenamahaj sa ja som koli tomu na rizikovom

nikuska265
5. nov 2013

4 cm v poriadku, nie je vôbec skrátený,tak to má byť. až postupujúcim tehu, ku koncu sa začne (za normálnych okolností) skracovať. v prvom tehu sa mi ten krčok jeden ani za svet nechcel vôbec skracovať a preto som prenášala a museli vyvolávať pôrod, som zvedavá ako to bude teraz.... zbytočne sa neznepokojuj, je to v poriadku a keď niečomu nerozumieš,alebo máš neistoty pýtaj sa dr. na všetko.... Držím palce

foofee
6. nov 2013

kratky krcok je, ak je pod 2,5cm, 4cm je vyborna dlzka, nestresuj 😉

stastenka42
30. nov 2013

Ja som bola teraz na morfologickom ultrazvuku a tiež mam krcok 4,5cm..pytala som sa na to ci je to ok a dr povedal ze pokial je nad 2,5cm tak je to uplne v poriadku...

lilka246
30. nov 2013

Ahoj, v mojom tehu som mala v 19t. krcok 3cm. Musela som si davat vacsi pozor, zbytocne neprepinat a nezatazovat. No zvladla som to az do finale. Tak drzim palce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre