Hospitalizácia v nemocnici pred svadbou, pustia ma?

vojtasova
12. sep 2019

Ahojte 21.09 sa vydávam co už je o týždeň od utorka som v nemocnici koli bolestiam, v brušku, kŕče..
Dostávam injekcie dolsin, plegomazin, guajacuran tbl a magnézium.
Mala son ísť zajtra domov aj s tým rátam ale prišli mi povedať ze mi vyšlo zo dteroz infekcia a nasadili mi čipky vaginálne co myslite pustia ma? :(
Kedy ste cítili prvé pohyby bábätká? Som 16tt+5

veronikaszabova
12. sep 2019

@vojtasova treba sa pytat doktorov

jallka11
12. sep 2019

čo si sa nespýtala priamo ich keď ti to prišli oznámiť? osobne si myslím, že si ťa tam terza ešte nechajú na nejaký čas aby si boli istý, že si okay. lebo si zober, že s čímkoľvek prídeš do nemocnice, keď tam len nejakú chrípku dostaneš tak ťa tam nechajú už to vyliečiť

mogaa
12. sep 2019

@vojtasova záleží od lekárov, infekcia môže ovplyvniť vývoj dieťaťa, takže si ťa môžu nechať v nemocke a pustiť ťa až po preliečení....a ak máš stále bolesti a kŕče tak je pravdepodobné že ťa ešte nepustia....

diaalex
12. sep 2019

@vojtasova keďže máš infekciu domov ťa púšťať nebudú (alebo aspoň zodpovedný lekár nie), budú sledovať tak tvoj stav ako aj stav bábätka... a keďže si len dnes začala brať lieky na infekciu, min 4 dni trvá kým to nejako začne účinkovať (dovtedy by ťa pustiť domov nemali) a potom budú sledovať či lieky zabrali alebo ti majú dať niečo iné... plus treba rátať s kŕčami a bolesťami, ktoré nie sú sranda a ešte sú pre teba dosť nebezpečné... podľa mňa svadbu zrušte alebo preložte o rok, ale každopádne neriskuj zdravie tvojho dieťaťa... môj názor

katka164
12. sep 2019

@vojtasova na svadbu ťa určite pustia😉nestresuj,aby si sa čím skôr zotavila😊a gratulujem💐🍀

janinah
12. sep 2019

môžeš podpísať reverz

rainbow82
12. sep 2019

Na svadbu ju pustia? S infekciou a bolesťami 😱.Jedine ak by podpísala reverz! V prvom rade sa dať úplne do poriadku.Svadba sa dá odložit ale choroba určite nie.Vsetko je na Tebe,ja Ti prajem len skóre uzdravenie.

diaalex
12. sep 2019

@katka164 pustia ju na reverz, ale riskuje zdravie svojho dieťaťa 🙂 fakt zodpovedný koment rodiča

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre