Femibion 2 v tehotenstve

6. mar 2023

Zdravím vás dievčatá som tehotná v 13tt keď som bola 6tt užívala som femibion 1 odporučil mi to doktor užívala som asi do 8tt potom už nie no a teraz som začala zase ale už som sa na to nespytala gynekológa či môžem kúpila som si femibion2 len tieto sú iné má sa užívať 1tableta a 1kapsula denne má niekto skúsenosti ? Užila som včera a dnes no neviem či to bolo za potrebu si to kúpiť ale bojím sa o bábätko doktor hovoril že je všetko v poriadku ale som v 1 trimestri tak mám obavy preto sa pýtam či je to v poriadku že som sa nespytala lekára ? Do poradňe mám ísť až 28.3.2023 a mám užívať až do pôrodu? Alebo nemusím neurobí to so mnou nič keď prestanem ? Nie sú to návykové však ? Budem vďačná za všetky dobré odpovede skúsenosti ďakujem.

autor
6. mar 2023
lucia147852
6. mar 2023

Sú to vitamíny, samozrejme že nie sú návykové. Môžeš ho kľudne brať. Akurát najdôležitejšie je brať kyselinu listovú v 1. trimestri. Buď ako femibion, alebo čistú kyselinu listovú. Prečo si ho vysadila už v 8tt?

zuz987123
6. mar 2023

Nechápem kde je problém. Dôležitá je kyselina listová, tú si zrejme nebrala, keďže si femibion prestala brať tak skoro. Na Femibion 2 je jasne uvedené že sa užíva od 13tt...

gabriela2952
6. mar 2023

Ja užívam tak isto. Avšak femibion 2 sa užíva až od 13 tt 🙂 jedna tableta dieťatko a druha placenta. Tak som to vyčítala sspin ja. 🤣

autor
6. mar 2023

Ja už som v 13tt baby

autor
6. mar 2023

V lekárni mi povedali že už môžem keď som v 13tt

alzbeta12399
6. mar 2023

Nemáš sa čoho báť ja to užívam celé tehotenstvo mám 2 týždne do pôrodu a mala má 3,200🌸 to jej len prospieva

kacena1991
6. mar 2023

Su to vitaminy, urcite to nieje navykove... Ja som brala komplet cele tehotenstvo femibion a este aj po porode aby som mala vitaminy a aj mala v mlieku... A keby som bola znovu tehotna tak ho urcite uzivam zas

lenkadenisa
6. mar 2023

Všetky 3 tehotenstva som brala Femibion

krissstiina8
7. mar 2023

Ahojte , ak sa smiem opýtať ja beriem femibion ale iba jednu na deň . Treba brat 1 bielu a 1 červenú ? Na deň ?

zuz987123
7. mar 2023
autor
7. mar 2023

@krissstiina8 ja beriem oby dve naraz

rennie111
13. mar 2023

Mne lekárka kázala brať v jeden deň gélovú kapsulu a ďalší normálnu. Že to stačí.. tak som to striedala, jednen týždeň brala obe naraz a ďalší týždeň po jednom. Sú to vitamíny netreba mať z toho obavy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre