Femibion 2

8. jan 2022

začínam 5 mesiac a doteraz som užívala kyselinu listovú obyčajnú ale stále mi býva ráno zle hoci ju beriem večer tak mi napadlo či to nie je z nej ...brali ste femibion celé tehotenstvo?

katka281
8. jan 2022

Ano ja som ho brala cele tehotenstvo 😉 mozes to mat aj z tej kyseliny...

mamina0078
8. jan 2022

Nie, vobec som ho nebrala dr. neodporucal, ze radsej nic ako femibion.

marticka85po
8. jan 2022

Tiez som ho nebrala. Len kyselinu listovu v 1.trimestri a potom uz len pestru stravu.

laviedeluz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamina0078
8. jan 2022

@laviedeluz nic zle neobsahuje, len ze je predrazeny s biednymi hodnotami vitaminov, telo skoro nic z neho nema takze akokeby som ani nic nebrala... Ale naopak mi odporucil, co je vhodne brat a kupujem to zvlast nie vo forme multivitaminov ako je ten femibion...

laviedeluz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
8. jan 2022

@mamina0078 a môžem sa opýtať čo namiesto toho berieš? 🙂

mamina0078
8. jan 2022

Vit. C, D3, kys.listovu, probiotika, magnezium, rybi olej.

autor
8. jan 2022

@mamina0078 a aké množstvá?

julka29
8. jan 2022

ja som brala od začiatku femibion 1 a teraz beriem femibion 2, mne to hneď odporučila doktorka a že by to bolo predražené no neviem keď si vypočítam na jeden deň koľko ma to vyjde 🙂 ja som s femibion spokojná

roni93
8. jan 2022

Ja som ho brala celé tehotenstvo a všetko v pohode 😊

jaja8_9
8. jan 2022

Beriem femibion 2 a super 🙂 co je dneska lacné nič

kiki68
8. jan 2022

Mne bolo z femibion 1 zle, z 2 mi nic nebolo. Brala som v tehu aj kojeni

mamina0078
8. jan 2022

Kys.listova 800, D3 20000, C 500, magnezium 200 a rybi olej s 18% EPA a 12% DHA (TopVet), probiotika biopron 9 ale radsej sa porad s gyn., Nech ti to prisposobi tvojim krvnym testom, coho potrebujes viac, coho menej

petkasaurus
8. jan 2022

@mamina0078 vo femibione 1 mas zase cholin, zelezo, jod.. Ale ja tiez k nemu este beriem 2000ui vit. D, kvoli zlym krvnym testom a omega kyseliny.. Probiotika, ak ide cisto len o babo, staci neskor.. C zase vela že nie je dobre..

mamina0078
8. jan 2022

@petkasaurus 1 som vobec nebrala ani nekukala zlozenie len na 2. Mne probiotika velmi pomohli uz teraz, odkedy ich berem sa az tak nenafukujem a nie je mi zle, a C tiez som sa pytala, ci to nie je vela a povedal, ze nie, kludne mam brat take davky... Od septembra som bola 2x celkom silno chora z toho raz uz tehotna tak lepsie je C ako byt na antibiotikach ked mi hapruje imunita... Preto som tam aj dopisala, nech sa radsej poradi so svojim, co jej odporuci

orini
9. jan 2022

Ak beres femibion po hlavnom jedle, ako je napisane, nemalo by ti byt zle. Ak hovoris len o nejakej samotnej kyseline, tiez si nemyslim...
Ja femibion berem cele tehotenstvo, tiez som v 5. a som velmi spokojna aj babo je zdrave.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre