Dovolenka v 19 týždni tehotenstva

wedding4
12. aug 2019

Zdravím ženy. Chcem sa spýtať na názor, že v 18-19 týždni ist na dovolenku niekam do zahraničia, buď letecky alebo autom. Koncom mesiaca idem k lekárovi do poradne, tak spytam sa aj na jeho názor, on vie najlepsie. Ale podla vášho názoru ? Ďakujem, pekny den

nicolle1000
12. aug 2019

@wedding4 ja som bola v 20tt v Taliansku išli sme s autom a úplná pohoda 🙂

evkamotka
12. aug 2019

Ja som 19tt a boli sme teraz v lete 3x po sk na dovolenke. Citim sa dobre ale odradzala ma moznost, ze ak by sa naaahodou nieco stalo(bolesti, krvacanie...) musela by som to riedit na zahranicnej pohotovosti prip by si ma tam nechali. Moze sa stat

elce
12. aug 2019

@wedding4 ja som momentálne 18-19 tt v Grécku letecky 🙂 konzultovala som to samozrejme s dr , pokial či v poriadku aj babo , cítiš sa fajn nieje problém. Samozrejme som častejšie v tieni 🙂🙂

leknolina
12. aug 2019

Ja som bola v 4 mesiaci v chorvatsku autom.. uplna pohoda. Je jedno ci lezis v zahrade pod stromom alebo v tieni pri mori...

beybitko
12. aug 2019

@wedding4 ahoj, ja som cestovala autom do chorvatska v 26tt. Lekar nebol proti a ja som sa citila dobre... akurat som sa neopalovala, ale zdrzovala v tieni.

evatko
12. aug 2019

24 SAE

sussana29
12. aug 2019

@wedding4 som v 18tt a momentalne sme uz tyzden v chorvatsku. Letecky by som ja nesla, lebo je to pre mna v lietadle stresujuce.

zuzinamt
21. aug 2019

v 18tt som letela do Egypta. vsetko OK.

ingelika78
21. aug 2019

26tt letecky, uplna pohoda

scarlett1410
21. aug 2019

@wedding4 ja som bola v 6 mesiaci letecky v Dubaji a pohoda, ved tehotenstvo nie je choroba 🙂

kristina2412
21. aug 2019

Ja som bola v 23 tt autobusom v Chorvátsku,všetko ok.

bobricek1979
21. aug 2019

@wedding4 ak nieje ziadny problém a cítiš sa fanj a dr schváli prečo nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre