Do ktorého týždňa vás gynekológ vyšetroval vaginálne?

1. júl 2021

Ahojte,mám otázku do ktorého týždňa vás gynekológ vysetroval vaginálne? Myslím sono a tak..

zuzanka.zuzu
1. júl 2021

DO ktorého týždňa či OD? lebo u mňa skôr OD. a nepamätám si presne... od 7 mesiaca? dovtedy len sono brucha

jaskolka
1. júl 2021

Tak aj sono robila doktorka do 8 týždňa, potom už cez brucho, ale vždy vyšetrila aj kŕčok.

zuvelyn
1. júl 2021

Celé tehotenstvo az po pôrod

petamich
1. júl 2021

je to podla mna individualne - kazdopadne este v nejakom 33-34tt ma vysetroval aj vaginalne, kedze mi kontroloval krcok palpacne, rovnako ako teraz opat aj vaginalne (som tesne pred porodom)
v zasade teda cele obdobie aj/aj - ked mi napr. robil len rychly ultrazvuk a aj kontroloval krcok a aj robil stery - tak rovno aj ultrazvuk spravil vaginalne - neposielal ma behat hore dolu, tie vacsie ultrazvuky v 24 a 30 len cez brucho...

katarinka2290
1. júl 2021

Prvu navstevu som.mala v 8tt a este na druhej kontrole cca o 2 tyzdne bolo sono vaginalne,lebo cez brucho nebolo nic vidno.dalsie kontroly bolo sono zatial iba cez brucho ked nie je iny problem s krvacanim napr

nafka0483
1. júl 2021

Som v 17tt. Asi do 11tt mi robila sono vaginalne, potom uz len cez brucho. Vaginalne vysetrenie pohmatom - kontrola krcka na kazdej poradni, povedala ze to bude vyetrovat na kazdej poradni az do porodu.

nonkanonka
1. júl 2021

Do 16tt len zo spodu, od 16 tt aj cez brucho aj zo spodu kontrola krčku, ten kontroluje na každej poradni.

s_a
1. júl 2021

Prvé vyšetrenie v 10tt a hneď len cez bruško.

lienka.7
1. júl 2021

Prve 2x vaginalne, teraz uz cez brucho. Ale pozeral mi krcok, kedze som mala nejake bolesti.
Sono je jedna vec, ale kontrola krcka vec druha. Musi ta predsa vysetrit, volnym okom to predsa nevidi. A je to pre tvoje dobro.

hennyinnsbruck
1. júl 2021

Len jediny krat a to len koli mne na zaciatku tehotenstva aby som pekne videla embryjko😁inak len cez brucho

pallovas
6. júl 2021

Celé tehotenstvo palpačne ( ručne) zo spodu a keď sa mu nezdalo dal aj sono zo spodu len na začiatok a zmeral krčok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre