CRL plodu a BPD v 12. týždni plus 4 dni

27. júl 2022

dobry vecer mozem sa opytat dnes som bola na vysetreni podla poslednej MS so. V 12tt 4 dni... a dnes mi doktor nameral hodnoty CRL - 69,4mm a BPD - 21,3mm.. a tym padom babo zodpoveda 13tt 1den. Prosim Vas neni to velmi vela? Ako ste to mali vy v danom tyzdni?Dakujem

matullienka
27. júl 2022

To sú malé odchýlky, hlavne sa kvôli tomu nestresuj. Ja som mala celé tehotenstvo dva termíny pôrodu podľa poslednej ms prvý a podľa sona druhy. Hlavne ten podľa sona sa tuším určuje okolo 12 týždňa. Švagriná mala medzi terminmy rozdiel 9 dní

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bessdonna
28. júl 2022

skorej mas ovulaciu.aky mas dlhy cyklus?ja 25dni a ovu na 10.den.preto mam dieta o 4dni vacsie

l_u_c_k_a111
28. júl 2022

ja som mala podla ms tp 6.12 a naposledy ked som bola na morfo usg tak mi povedali že podla velkosti mam tp 29.11 :D akurat teraz neviem podla čoho si počítať týždne :D

tania12
28. júl 2022

@mamula20 aj ja mam rovnaky termin 😊😊

mongi2010
28. júl 2022

Ja som vždy mala babatko väčšie 1-2 týždne. A aj sa veľký narodil mal 4100g. Takéto odchylky par dni sú úplne v poriadku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre