Čo ste pili namiesto kávy v tehotenstve?

datelinka31
5. mar 2021

Poraďte čo piť :D u mňa mala káva aj psychologický efekt pauzy pre seba, dať si kávu koláčik.. teraz mi to chýba, občas si dám bezkofeinovú, ale nejako mi nechutí teraz.

tehotna85
5. mar 2021

Ja pijem normálne kávu

jarmila2010
5. mar 2021

mne na zaciatku kava prestala chutit(smrdela mi),ale neskor som opat na nu dostala chut a pila som normalnu...len,nie 2-3 ako bezne,ale 1rano...ta musela byt..si myslim,ze kludne si jednu za den mozes dat

katzed
5. mar 2021

@datelinka31 normálne kávu ďalej, mňa bez nej bolela hlava 😉

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miiceencoovaa
5. mar 2021

Ja som pila normálne 1 kávu denne (zo začiatku mi bolo z nej zle, potom Zachutila zas), ale môj malý je doteraz strašne hyperaktívny 😅🤣 takže pri ďalšom už radšej vydržím bez kávy 🤣🤣🤣

julia2018
5. mar 2021

Miesto kávy? kávu :D ale sú všelijaké náhrady z rôznych kavovin, obilnín, melta. Skús to mixnuť. Napr. Caro + nesca. Neviem akú kávu pijes, ale niekedy dám pol dávky bezkofeinovej a pol kofeinovej a normálne si urobím espresso. Alebo horúce kakao môže byt fajn.

aspinka
5. mar 2021

Pila som kavu s mliekom aj 2 denne ked mas rada nejaky silny smrtak tak jedna ti nazaskodi 😉

miirka123
5. mar 2021

@datelinka31 ja som začala Caro lenže ja som pila ness so sojovym mliekom a to bolo skôr take kakauko takze nie čiernu kávu nie som určite práva kavickarka 😄 takze mi Caro dosť chuti ale určite niekto kto pije zalievanu a má rad takú tu pravú chuť kávy horkú pre mna tak ten to ťažko vynahradí niečim ale teda 1-2 šálky určite neuškodia možno to len nekombinovat s kolou a ďalšími nápojmi ktoré majú kofeín a bude to ešte lepšie

diaalex
5. mar 2021

Baby a 3v1? 😁

katkamatka7
5. mar 2021

@datelinka31 To, že Ti nechutí, je bežné. Ak máš rada mliečne a sladké, tak mlieko s grankom. Pokiaľ Ti chýba tá chuť, tak malinké čokoládky s kávovou príchuťou. Áno, nedajú sa piť 🙂 Ako teplý nápoj čaj s výraznou arómou a chuťou, najlepšie priamo zo sušených byliniek ako materina dúška či mäta.

ivangeline
5. mar 2021

Kavu pit mozes...

jaskolka
5. mar 2021

Pila som normálne jednu denne

elizabet173
5. mar 2021

@datelinka31 pila som normalne kavu, pijem vzdy slabsiu, nevidim dovod si ju nedat

malicka_mysicka
5. mar 2021

@datelinka31 ja pijem jednu kavu aby som prezila ale poobede si uz s kolacikom davam caro.

mariet24
5. mar 2021

@datelinka31 normálnu kávu som pila, len nie 4 za deň, ale 2

pianina
5. mar 2021

@datelinka31 a ja som pila...1 denne

katka2505
5. mar 2021

Mne z nej na začiatku bolo zle, tak ťažko,na vracanie a keď bola s mliekom, tak ani nehovorím. Ale po prekonaní 3 mesiacov mi už nevadila a 1 za deň som si v pohode dala.

ivula0807
5. mar 2021

Normalne som pila kavu cele tehotenstvo, sice slabsiu a menej, ale pila. Denne tak 2 kavy a vsetko bolo v absolutnom poriadku.

h_petra
5. mar 2021

Kávu 😁😁😁
Do 20 týždňa nič a potom občas normálne kavu

123369
5. mar 2021

Kávu, akurát mi prestala chutiť s mliekom,od vtedy ju pijem bez 😁

ivanizna
5. mar 2021

@datelinka31 Neviem, či to na Slovensku máte, ale ja som slopkala, a aj doteraz slopkám, bezkofeínové kapučínko, alebo inú bezkofeínovú kávičku, ktorá by ti chutila. Tiež bezkofi zelený čaj a čaj roiboos 🙂

ivka21
5. mar 2021

Tiež keď som mala grc stavy som nepila. Ale teraz v druhom trimestri v pohode jednu denne.

nikazuz
5. mar 2021

Ja pijem kavu stale, doobeda si musim dat inak ma zacne boliet hlava. Aj dr. mi povedal ze mozem 😊

andreatytler
5. mar 2021

@datelinka31 Preco nechces pit kavu? Jedna mensia salka kavy denne, nie je na skodu babatku... a aj ten kolacik je fajn.
V tehotenstve je velmi dolezite byt stastna, takze radsej tu kavicku ako nepohoda bez nej.

maggie1978
5. mar 2021

Pila som normálne kávu, aj počas tehotenstva, aj keď som kojila...😉

mamicka2005
5. mar 2021

2x denne presso 👍

fiafia
5. mar 2021

Normálne 2x denne. Bez nej mi išlo hlavu roztrhnut

ewka9
5. mar 2021

2 nescy s mliekom úplne v poho..skúšala som bez kávy ale šialene ma bolela hlava..

kikaaa444
5. mar 2021

Ja som pila kavu 🙂 bez nej ma bolela hlava mala som nízky tlak a bolo mi na odpadnutie

dankanka
6. mar 2021

@datelinka31 radsej s kofeinom ako bez.. Normalne pi.. Ale ide o to, aby nebolo vela kofeinu za den (ak kavu, tak nie cierny caj, cola napoke a podobne). Kavam bez kofeinu sa celkovo vyhni, su dosť nezdravé.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre