Chĺpky na brušku v tehotenstve

ttamia30
1. apr 2021

Ahojte chcem sa spýtať holili ste si niektorá bruško v tehotenstve ? Mám strašne veľa chĺpkov na bruchu a už je to moc škaredé tak sa vás chcem spýtať či sa to môže holiť alebo nie lebo som počula aj také, žeby sa to nemalo..

veronice
1. apr 2021

@ttamia30 nepoznam jediny rozumny logicky dovod preco by sa to nemalo robit. Ale rada sa poucim ak ho niekto pozna 🙂

nikpa
1. apr 2021

@ttamia30 mne tiež počas prvého tehu zarastlo brucho 🙈 ale to neboli také klasické jemné chĺpky ako mám na nohách ale hrubé, čierne chlpy ktoré som si trhala pinzetou. Po pôrode sa mi to samé zriedilo. A pocas druhého tehu to isté, bála som sa to oholiť aby to nezhustlo. Neviem aké to máš ty ale keď to raz oholis tak asi už neprestanes. No ale chodiť s chlpatym bruchom tiež nie je bohviečo tak neviem, je to na tebe 😀

babovka2321
2. apr 2021

Uz ked ti to prekaza, radsej ich strhni voskom nez ziletkou 🙂 tiez mi na zaciatku tehotenstva strasne schlpatelo brucho, potom to prestalo a zaroven mi prestali takmer uplne rast chlpy aj na nohach... Dorastlo mi po rokoch hustejsie obocie.. tehotenstvo je zazracne obdobie 😂

aknamorka22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivka21
2. apr 2021

Ja mam tiež ale také svetlunke nerobím s tým nič proste čakám chlapceka tak asi hormóny od neho. Inak pri prvom mi to po pôrode zmyzlo

happy777
2. apr 2021

Urcite neholit, svagrina si to v prvom tehu oholila a stale si to musi holit lebo jej to take zostalo cierne a hrube chlpky

nevenka
2. apr 2021

Tak ja mam brucho komplet zarastene kvoli zvysenym muzskym hormonom cely zivot a holim si stale a aj v 3 tehotenstvach som si a nic sa nestalo. Jedine by som si nedavala tie chemicke kremy a netrhala epilatorom.

kiki68
2. apr 2021

Ohol to , po tehu vypadaju same. Aj ja som mala zrazu

mamusa34
4. apr 2021

To si ešte nevidela moje brucho 😁😂okrem iného ..ja s snáď z opice prisahám👏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre