Časté cikanie v 2. trimestri

21. júl 2021

Ahojte, v prvom trimestri ma takéto nieco vôbec netrápilo ale akoby zo dňa na den spm začala viackrát chodiť v noci cikat. Som len v 18 týždni a v noci sa uz vôbec dobre nevyspim lebo chodím každé cca 2-3 hodiny pravidelne na wc. Pocity mam ako keby mam plny mechúr ze by som tam mala liter ale vôbec nie je toho vela. Cez den ma časté cikanie netrápi, povedala by som ze tak isto ako pred tehotenstvom ale toto ma udivuje. A pritom si aj dávam pozor a pred spaním tak hodinu uz nepijem vodu. Je to normálne v takom nízkom štádiu ? Mali ste aj vy s tým skúsenosti ?

marticka85po
21. júl 2021

Tiez to mam a to som len 14tt.a mam to aj cez den,nie len v noci 🙄

tehotna40
21. júl 2021

Tiež som to mala a asi ta nepoteším,ale bude hůř 🙂 užívaj si tie ostatne, príjemné stránky tehotenstva a prajem veľa zdravia.

xsoniax
21. júl 2021

Tiež som to mala v druhom trimestri... Všetci mi hovorili ze počkaj aké to bude v treťom.. A teda musím povedať ze lepšie :D zatiaľ čo v druhom som chodila aj 6 x za noc v treťom už len dva trikrát 🙂

len_nig
21. júl 2021

Áno je to normálne ja som to mala aj celý prvý trimester a pokračujeme 😂🤦🏻‍♀️ je to na nervy

kvetinka1797
21. júl 2021

@len_nig ja tiez 😂 a vraj v 3.trimestri je to najhorsie, tak sa uz tesim 🥴😅😅

bavlnka92
21. júl 2021

je to normálne. mne sa chcelo znovu na malú len čo som vyšla z WC 😂

len_nig
21. júl 2021

@kvetinka1797 ja si to neviem predstaviť veď to sa mi neoplatí potom už z toho wecka ani vstávať 😂😂😂🙄

gvenduska
21. júl 2021

Je to normalne a bude to do konca tehotenstva horsie

zuzanockamt
21. júl 2021

V obidvoch tehotenstvách som to mala od začiatku. V posledných týždňoch každých 10 minút.

autor
21. júl 2021

Ďakujem baby 🙂 uz sa pripravujem opäť na nočný maratón -_-

queen16
23. júl 2021

Ja som v treťom trimestri a je to horšie než v druhom😂🥵

luci_ba
26. júl 2021

ja to mam tiež, som v 19tt. Mam pocit plného mechúra aj ked som bola pred 20min mna wc. No a potom si len kúsok cvrknem ked idem na záchod 🤣 muž sa smial že zarába len na toaleťák

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre