Bude to dievča?

1. aug 2024

Ahojte má tu niekto skúsenosť ?
Mám doma štvorročného chlapca a počas tehotenstva som 2 alebo 3 krát vracala potom do 9 mesiacov som bola ako ryba vo vode. Teraz som v 14 tt a od začiatku mi je zle každý deň vraciam pulz mám 120 130 vlasy mi viacej vypadávajú horkosť cítim v ústach sliny sa mi tvoria stále od začiatku aj záha ma páli chladničku neviem otvoriť ani do obchodu neviem ísť lebo hned sa povraciam
stále len ležím a nič nevládzem robiť môže to byť dievčatko? ďakujem za odpovede

tanicka907
1. aug 2024

to myslis vazne tuto otazku?

vanilkovazmrzka
1. aug 2024

Moze. A rovnako to moze byt aj chlapec.

natall113
1. aug 2024

Jasné že môže na 50% a na ďalších 50% chlapec

williamska1
1. aug 2024

no, tak túto otázku nikto nemôže myslieť vážne, to je nereálne 😀 a rovnako nereálne je to aj zistiť. počkaj si, nechajte sa prekvapiť. a ak prekvapenie nechcete, zájdi o dva-tri týždne k lekárovi a zistíš to hneď.

ina2405
1. aug 2024

Bola som úspešne tehotná 4x a vždy som mala iné príznaky a mám doma len chlapcov. 🤷

danielahamar
1. aug 2024

Ja mám 3chlapcov a zle od prvého dňa, az do porodu

ns994
1. aug 2024

Mam chlapca. Uspesne som.pregrcala zaciatok tehotenstva. Aj som schudla na zaciatku. Takze podla tejto logiky by som nesla. Moze to byt dievca. Ale moze to byt aj chlapec. Nezavisi ako a ci ti je zle. Akoxs ono sa vravi, ze dievca krasu berie pre seba a pric chlapcoch su zas mamicky krajsie. Ale to je ozaj individualne.

magic08
1. aug 2024

noo, mne bolo zle len pri dievčatach, pri synovi som bola v pohode cele tehotenstvo.

cookie29
1. aug 2024

Mas 50% sancu

bursika
1. aug 2024

Podľa tohto chceš ozaj určiť, či to bude dievča alebo chlapec? Čo tak sa radšej spoľahnúť na to, čo ti povie Dr?

deti95060810
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajko2011
1. aug 2024

Pri prvom synovi som zvracala pravidelne ráno a večer do 4 mesiaca. 🫣
Pri druhom som nemohla byť hladná lebo mi bolo zle. Zvracala som asi 2-3x počas celého tehotenstva. 😁

Čo sa týka zvracania - 2 tehotenstvá a raz som zvracala každý deň, druhýkrát 2-3x a predsa mám oboch chlapcov. 💁

dame2
1. aug 2024

Prvé tehotenstvo - dievča - vracala som raz za celé tehotenstvo, len ma neskutočne pálila záha. Druhé tehotenstvo - chlapec - vracala som od začiatku až do konca 😃 aspoň záha nepálila. Takže podľa mňa podľa tohto ťažko určiť.

januska12323
1. aug 2024

Spýtaj sa radšej lekára ako tieto babské rady.

tenerifka
1. aug 2024

Tak ono sa to vseobecne traduje, ze pri dievcatach byva zene zle, ja mam 3 baby a bolo mi zle kazde tehotenstvo, preslo to az po 12.tyzdni. A ta unava cez deñ pocas prvych mesiacov bola tiez strasna, normalne som od 13 do 15 hodiny kazdy deñ plnohodnotne spala siestu.
Budes si musiet este par tyzdñov pockat, chapeme, ze mas iluziu z toho, ze to mozno bude dievcatko, ale ako ti uz baby napisali, sanca je 50 na 50

stellarstar
1. aug 2024

Vycikaj sa do pohára a daj jeden jeden wc papier na stôl a daj na obe aspoň tri kvapky moču. Keď sa wc papier zafarbí do ružovkasta bude dievča a keď do zelenkasta tak chlapček....

dadka1997
1. aug 2024

🔮 50 na 50

oli18
1. aug 2024

Taketo dedinske typovanie sa prenasa stotociami ustnym podanim, ako ludove piesne, porekadla a prislovia. Lenze uz je 21.storocie a namiesto toho sa pouzivaju diagnosticke pristrojje. 🙉

kikusenka1
1. aug 2024

Mne bolo pri synovi strasne zle. Pri dcére absolútne a teraz som v 15 tt a je mi ešte horšie ako pri prvom. Z toho mi teda podla tvojich teorii vychádza ze to nebude ani chlapec ani dievca😂😂😂😂

ivik4
1. aug 2024

Moze, ved pohlavia su len 2 . Rovnako to moze byt chlapec
To je zas otazka

jaskolka
1. aug 2024

Mpue to byť dievča a rovnsko to môže byť chlapec. Podľa príznakov sa pohlavie určiť nedá,to sú len povery

domka222
1. aug 2024

Vieš o tom,že každé tehotenstvo je iné a môže ísť o rovnaké pohlavie?

terry658
1. aug 2024

Mne pri všetkých tehotenstvách prvé mesiace vadilo mäso. Prvé dieťa dcéra a potom dvaja chlapci. Podľa tohto sa to fakt nedá odhadnúť.

medda_beda
1. aug 2024

Žiadne príznaky neurčujú pohlavie.

slavka1988
1. aug 2024

Ja som tiež mala teraz iné príznaky ako pri dcérke predtým skôr mi chutila káva ako pri chlapcovi a je to dievca takze neznamená že rovnaké pohlavie rovnaké príznaky teda aspoň u mna nie

7miriam77
1. aug 2024

Mne naopak vôbec nebývalo zle, vlasy mi nepadali, pleť sa mi nepokazila, pribrala som za celé tehotenstvo necelých 12 kg, mala som energie na rozdávanie,takže podľa tvojho popisu čakáš chlapca,ak by sme to porovnali

julie19
1. aug 2024

Mám dve dievčatá a ani pri jednej som nezvracala 🤷‍♀️ pri druhej mi bývalo zle z kávy ale inak pri oboch krásne tehotenstva bez problémov, vlasy mi padali až po pôrode ani len nohy mi neopuchli až po pôrode takže podľa mojej skúsenosti to vidím skôr na chlapca 😅🤷‍♀️ teraz vážne, to hádam nejdes podľa tohoto určovať … každá sme iná a nájdeš ďalších 100 žien čo prezvravali cele tehotenstvo s chlapcom a ďalších 100 čo prezvracali cele tehotenstvo s dievcatkom 🤷‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre