Bude to chlapček alebo dievčatko?

lienka445
25. júl 2022

Ahojte, chcem sa spytat co si myslite bude to chlapcek alebo dievcatko? 🙂 zevraj sa to dá urcit podla tvaru lebky, dievcata ovalnu,chlapci hranatu 🙂 co myslite? Som v 13tt

nickiee0
25. júl 2022

@lienka445 nedá sa to zistiť podľa tvaru lebky, takto skoro len podľa genitalneho hrbolceka a to tu na fotkách nevidno

miankass
25. júl 2022

@lienka445 dievcatko.

syslik81
25. júl 2022

na 50% chlapec a a 50% dievca

kkovacovak
25. júl 2022

@lienka445 no čo ti poviem...podľa toho čo vidím je to buď chlapec alebo dievčatko 🤔

terezia323
25. júl 2022

Keď ti to nepovedal dr na usg tak ti to ťažko povedia ženy na koni

lienka445
autor
25. júl 2022

@terezia323 ja sa len pytam bab ake maju skusenosti,urcite sa najdu niektore,ktore maju foto zo sona z tohto tyzdna a mohli by prezradit co cakali 🙂 je to len diskusia, nič zavazne 😉

any_soj
25. júl 2022

@lienka445 ja netuším, ale teda jedno viem isto - nie bude, ale už teraz je buď chlapec alebo dievča.

18dada18
25. júl 2022

@lienka445 ja mam tiež sono z tohto týždňa a malý tam ma krásnu gulatu hlávku 😊 takze podľa tohto by som to neurcovala. Keby bolo vidieť pohlavný hrbolcek tak tam sa to dá odhadnúť.

asia83
25. júl 2022

@lienka445 Krásny chlapček. 😉

zuzana9393
26. júl 2022

Isto to bude chlapcek 🙂 ak nahodou nie, tak v tom pripade uz na 100% dievcatko 😄

zuzuliennka1
26. júl 2022

@lienka445 moj syn ma dokonale symetricku gulatu hlavicku od narodenia (narodeny sekciou), takze aj tato povera je nezmysel, ako vsetky povery

atack
27. júl 2022

Ahojte dievčatá chcela by som sa spýtať na to isté,síce pán gynekológ mi nepovedal nič pretože sa strašne hmyrilo,kopalo takže sa to nedalo moc dobre zachytiť povedal že tam niečo vidí ale že nedá sa to rozpoznať..12tt

jane552
8. nov 2022

@atack ake bolo nakoniec pohlavie?

atack
9. nov 2022

@jane552 vyzerá to na dievčatko ... Teraz idem 22heho už by malo byť otočené vraj hlavičkou dole tak uvidíme no zatiaľ sa nič nezmenilo už som mala takú malú nádej že sa to pohlavie zmení...no stále to vyzerá na dievčatko lebo tam vidí kávové zrnká 🙈

nati41
27. dec 2022

@atack je to dievča aj ja som tak mala podľa výbežku teraz máme výbežok v pravom uhle vyzerá ze ró bude chlapec

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre