Brucho sa mi zmenšilo a prsia ma nebolia

8. feb 2023

Mam pocit ze moje brucho sa zmenšilo, prsia ma už vôbec nebolia, necítim sa tehotno. Stretol sa sa s tým niekto ?

deti95060810
8. feb 2023

v ktorom si tt?

autor
8. feb 2023
ropucha6
8. feb 2023

Ako sa zmensilo? Merias si pas ci podla oblecenia? Prsia ta boliet nemusia, okolo toho tyzdna som sa ani ja velmi necitila ako tehotna, pohyby ziadne, nic ma nebolelo.

maminkadeticiek
8. feb 2023

V tomto stadiu tehotenstva uz tieto priznaky skor ustupuju.

floki1994
8. feb 2023

Ja som tak isto...ale mna pali žaha..to jedine mi ostalo 😅

angel993
8. feb 2023

Bruško sa ti zrejme trošku vytiahlo a preto sa ti zdá že sa zmenšilo

deti95060810
8. feb 2023

tak ja som sa len v 15 tt dozvedela že som tehotná a ešte dlho dlho trvalo kým mi aké také bruško narástlo...

anavixy
8. feb 2023

Pravdepodobne uz len nie si nafuknuta, preto sa ti zmensilo brucho…

zuzinka888
8. feb 2023

Zbehni k dr. Nechcem ta vystrasit. Aj ja som mala taketo priznaky😥

kiki68
8. feb 2023

To brusko je jednak menej nafuknute z toho tehu a vytiahlo sa. Ja som teda v 18/19tt mala asi naj cast tehu, konecne som vyzerala k svetu, dodnes si rada pozeram fotos z tych tyzdnov. Vtedy som totiz oznamila kamosom tehu. Mam dojem, ze som sa ja citila viac tehotna, nez to videli ostatni 😀 za mna normalne , ak lekar nenasiel nieco uz predtym abnormalne.

autor
8. feb 2023

@zuzinka888 a ako to dopadlo ?

zuzinka888
8. feb 2023

😥. 👼

floki1994
8. feb 2023

Autorka ze to jednej tak dopadlo neznamena ze aj tebe..ja som mala pri prvom tehu priznaky stale a pritom som 3 tyzdne nosila v sebe mrtve babatko (20tt)...to nikdy nevies a neupinaj sa na to...treba verit ze to je ok, ak mas doppler popcuvaj si male a mysli pozitivne..je normalne ze obcas priznaky odzneju ... bude tak ako ma byt! Aksa bojis, zajtra chod na kontrolu.
Drzim palce

ivus32
8. feb 2023

Ahoj ja som bola v 6+3tt u lekára potvrdil srdiečko v 9tt som sa prestala citit tehotné a zial to nedopadlo dobre prestalo sa vyvíjať v 6+5tt a v 11+0 tt som podstúpila kyret nakolko sa u mna potrat ani nerozbehol a to som mala uz mesiac mŕtvy plod v sebe.

katulka94
8. feb 2023

Načo toto strašenie o potratoch 🫣 podľa mna uuuuuplne normálny stav, tiež som to tak mala pri oboch tehotenstvách, konečne som prestala byt nafuknuta a ostalo mi mini mini bruško ktoré vyzeralo že som skôr najedena ako tehotná 😄 prsia ma prestali boliet už oveľa skôr. Druhý trimester je týmto najlepsi, žena prestane mat väčšinu nepríjemných príznakov, energia sa vráti, bruško nie je nejak extra veľké a môžeš si užívať tehotenstvo teraz na plno 🙂 ale musím ti povedať že presne medzi 17-18 tt aj na mna z ničoho nič prišli obavy či je všetko v poriadku lebo poradna každý mesiac a pohyby som ešte necítila a tak ma prepadol strach. Tie týždne mi pomohol Angelsounds počúvala som srdiečko bábätka aspoň raz za cas a mala som kľud. Navyše už určite každú chvíľu začneš cítiť pohyby to ta bude upokojovat že je všetko ok😊

sabinami
10. feb 2023

Ja som mala tak isto, zrazu som mala oveľa a viditeľne menšie brucho a prestali ma bolieť prsia, ešte vtedy som žiadne pohyby necítila. Prvý deň som to ešte neriesila povedala som si že maly len zmenil polohu ale po 3 dňoch som už bol riadne vystrašená a šli sme na pohotovosť ale nebolo to nič 🙏🏼😁 malinky sa len inak otočil a všetko je v poriadku teraz už som 26tt

autor
10. feb 2023

@sabinami aj ja už mám pocit že znova citim ako keby sa premiestnil. tak snád som si to nevsugerovala a ozaj je všetko OK. môže to byť že raz citim ako keby mám tam dolu kamen, potom citim viac nalavo ? potom sa mi chce viac cikat napr ? to môže byť tým že drobec sa hýbe ? ja som ešte len 18+1 tt

autor
10. feb 2023

@ropucha6 vizuálne sa mi zdá menšie, nič nemeriam

sabinami
10. feb 2023

Kludne môže byt ale čokoľvek sa ti nezda radšej ísť za doktorom alebo na pohotovosť, nech si kludna nikto ta nemôže poslat preč, vždy ta musia skontrolovat 🙂 vtedy keď som bola na pohotovosti len kvôli tomu zmenšeniu brucha tak mi povedali že radšej prísť 100x úplne zbytocne ako raz ale neskoro 🙂 ale akože celé tehotenstvo sú nervy a stres asi 😂 teraz zase stačí že viac hodín necítim pohyby a už stresujem či je všetko v poriadku a stále sa sledujem 🤪

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre