Bolesť v podbrušku a pichanie v 5 mesiaci. Čo sa deje?

jefinka18
25. nov 2011

ahojte tehulky, ja mam termín v apríli...pred dvoma dnami som bola u lekara, vraj sa neotvaram a babo je v poriadku, ale ked som sa vratila od lekara, začalo ma bolieť v podbrušku, potom to prestalo a dnes ma zas pichalo tam dole a sem tam aj v brušku...neviem čo sa teraz deje, dufam, že to nič nieje.. bojím sa zase...som tehotna prvý krát a všetko ma vystraši...

maria30
25. nov 2011

ja keď som mala také bolesti, tak mi bolo povedané, že sa mi rozťahuje panva a svalstvo.. to je príprava na pôrod.. nie je to nič zlé.. ale ak si si neni istá, tak radšej choď 10krát na kontrolu zbytočne ako neskoro.. 😉

jojuss
25. nov 2011

Ahoj no ja som mala tiež taký problém a som otvorená trošku tento mesiac je taky ked babo rastie a maternica a roztahuje ,som už pomali 8 mesiacov a už ma to prešlo berem magnezium a to mi pomaha 🙂 Neboj sa nič podla mna keby bolo niečo važne doktor by ta upozornil ,pekne tehulkovanie 🙂

milankovazuzana
25. nov 2011

Ahoj, aj ja som také pichanie v podbrušku mala okolo 5.-6. mesiaca, viackrát za deň aj viac dní, ale nebolo to veľmi silné, prešlo to samo.

kaby
26. nov 2011

Tiez som zazila cosi podobne a v tom istom case. Mala som pocit a strach ci to nie su uz porodne krce... U doktora vsetko ok, oznamil mi, ze v tomto mesiaci sa aj dost roztahuje maternica, dal mi magnezium, ktore je vynikajuce proti krcom, velmi pomahalo...
Netreba sa zbytocne plasit. Krasne tehulkovanie prajem. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre