Bolesť panvy v 20. týždni

daap
6. sep 2024

Ahojte, chcela by som sa opýtať či ste niektorá mala strašnú bolesť v okolí panvy, ja mam konkrétne v pravej časti zadka. Nedokážem sa v posteli prevalit bez bolesti, počas chôdze mi táto bolesť bije do lýtka a do spodnej časti nohy. Som v 20 tt. Prosím o radu čo robiť cvičiť alebo užívať niečo? Ďakujem

jomarch
6. sep 2024

@daap ja som to mala tak koncom prveho trimestra tusim, zaciatkom druheho, dokonca som s tym bola u fyzio. natierala som si to Ozoniconom. Gynekolog mi povedal, ze to je v tehotenstve bezne, taketo bolesti a ze to odznie porodom. Skoro ma slak trafil, lebo do porodu vtedy bolo este extremne daleko. Odznelo to potom same. Moj nazor je, ze ako sa telo meni, prisposobuje a panva rozsiruje, tak to moze prechodne na nieco tlacit a tym su sposobene tie bolesti, mne to tiez do nohy islo.

troble
8. sep 2024

Ahoj, ja som mala tieto bolesti a pomohlo mi na to cvičenie a plávanie. Cvičenie konkrétne šikmé sedy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre