Bolesť panvy v 2. trimestri

nikol889988
18. júl 2020

Ahojte baby .. Odkedy som prisla z nemocnice mam strasne bolesti chrbta v oblasti panvy a lonovej kosti. V noci neviem spavat vzdy ked dlhsie lezim na boku citim taku bolest a tlak na stehne a celej strane ked zas dlhsie sedim boli ma kostrc. Cvicit mam zakazane. Chcem len vediet ci to moze byt spojene s tym ze sa mi zacala roztahovat panva som v (14tt) alebo som mohla prechladnut . Odkedy som prisla z nemocnice kazde rano mam plny nos bolo tam dost chladno. Co sa tyka vajecnikov pichaju klasicky ako od zaciatku cize to neviem nejak posudit. Akurat ta panva ma neskutocne boli je to ako keby som mala obrovsku svalovicu kazde rano. Dakujem za odpoved

dollyzv
18. júl 2020

Myslím že ti asi skôr nafúkalo..v 14tt sa ešte tak rapídne nerozsiruje panva aby sa ti nedalo poriadne sedieť ani ležať..alebo ešte pricviknuty nerv alebo si proste len "dolamana" z nemocničného matraca.

nikol889988
autor
18. júl 2020

@dollyzv ten matrac by aj sedel mala som pocit ze spim na kameni.. 🙈

dollyzv
18. júl 2020

@nikol889988 tak skús ešte pár dní vydržať a ak by to ani potom neprichádzalo tak asi navštíviť dr,ale ako tehotnej by si mohli asi doporucit len rehabilitácie, a keď máš zakazane cvičiť tak ti asi ani oni nemajú ako pomôcť..tak len dúfať že to do pár dní prejde 🙂

dollyzv
18. júl 2020

@nikol889988 ešte možno by trochu pomohlo magnézium na uvoľnenie..

sunny8
18. júl 2020

Mne to prešlo až mesiac po šestonedelí 😞 vraj doplniť vápnik

dollyzv
18. júl 2020

@nikol889988 a ešte veľmi pomáha ležať na boku a medzi nohami a kolenami mať vankus

nikol889988
autor
21. júl 2020

tak baby nakoniec som podla sona zacala 16tt a vraj bolesti su normalne . Jeden den som mala klud a vcera jak som troska viac pobehala som aj spinila aj mala zas mega bolesti v bokoch hlavne v noci vobec som nevedela spat furt som sa budila bola to taka strasna bolest ze mi bolo az do placu. Uz neviem co nato ... ak to bude trvat az do porodu tak to som teda vyhrala 🙈

juliet86
21. júl 2020

@nikol889988 skus ist ku kvalitnemu fyzioterapeutovi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre