Bolesť očí v 14. týždni

papulkaa
6. jún 2015

Ahojte 🙂 Chcela by som sa ešte opýtať som v 14- 15 týždni tehotenstva ale už žiadne príznaky nemám nieje mi zle vlastne ani nebola na začiatku len ma nadvihovalo na zvracanie ale nezvracala som. Teraz ma bola oči neviem prečo ? A vôbec bábo ešte necítim písalo sa že až od 20-21 týždňa. Akurát som ešte unavená a nič viac. DAKUJEM 🙂

zuzi0911
6. jún 2015

Treba ist na ocne ci sa zrak nexhorsil..ale moze to byt aj z unavy...pohyby este veru neucis aj ked ja som prvu citila v 17ttaj to take steklenie....zle ti uz nemusi byt byva povacsine prve tri mesiace aj ked sa hovori ze ak nahle priznaky vymyznu treba sa ísť dat skontrovat....

janickacrazy
6. jún 2015

@papulkaa Počula som, že niektorým ženám sa v tehu zrak može zhoršiť, tak si to daj prekontrolovať. Bud rada, že ti je dobre, každá znáša tehotenstvo inak, ale vačšinou v tom 14.15. týždni nevoľnosti ustupujú a ženy sa cítia dobre. Ja som v 20tt a je mi fajn, občas únava, inak v pohode.

sibalka21
6. jún 2015

@papulkaa je to tvoje prve babo, mozno ani v tom 20tt ho nebudes citit, Ja som ho zacaka citit az koncom 21tt, a co sa tyka toho ze ti neni zle, pokial by si si pozrela nejake clanky o tehotenstve, zistila by si ze je normalne ze po 12tt sa to zlepsi alebo uplne zmizne

vydrnik
6. jún 2015

U dcery a syna som mala prve pohyby v 18tt

lavinis
6. jún 2015

@papulkaa jasné, že nemáš, väčšina z nich skončí v 1.trimestri a bábo je príliš malé a slabé zatiaľ, takže ho cítiť ani nemôžeš tak skoro, pokiaľ si prvorodička

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre