Bolesť hrdla a dorithricin v 6 mesiaci tehotenstva?

lalia333
3. jún 2019

Dobrý deň viete mi poradiť či môžem brat dorithricin na bolesť v hrdle keď už som v 6-mesiaci tehotenstva ? Ďakujem za odpoveď

lovely5
3. jún 2019

@lalia333 ja som mala anginu a lekar mi dal homeopatika a na kloktanie tantum verde.. fakt som to mala hrozne zapalene a za dva dni mi to pomohlo. plus vyvar a caj kamilkovy

kukulienka83
3. jún 2019

Tam to predsa musí byť napísané ci sa smie v tehu... Inak skus kliktat slanú vodu, to mi vždy zaberie

lubisvecko
3. jún 2019

@lalia333 treba citat pribalove letaky. V kazdom je napisana zvlast cast o tehotenstve 🙂

pininka1
3. jún 2019

Mne dala práve doritricin keď som bola tehu a mala somm hrozný zápal. A ešte mi dala sprej glimbax, to mi veľmi pomohlo,dávam ho aj deťom.

edzzi
3. jún 2019

Mala som začínajúci zápal priedušiek a bolesť hrdla a bola som v 18. Týždni dr mi dala ATB a odporučila ak doritricin že toto mozem, že je to aj otestovane.

mimka795
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
megyi1711
4. jún 2019

@lalia333 mne Dr povedala ze nemam brat dorithricin v tehu,je to tam myslim aj napisane v pribalovom letaku

mishkamishka
5. jún 2019

ja som brala, dieta je v poriadku, viackrat ma zachranil pred celkovymi antibiotikami pocas tehu.

wonder13
8. jún 2019

Mňa teraz položila chrípka a na hrdlo odporúčam kloktat slanou vodou.... Zbytočne je dávať si niečo iné lebo toto pomôže. Iné je už bolesť hlavy....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre