Biely melír na vlasy v druhom trimestri

daniela_p
21. mar 2022

Ahojte baby, ako to je s peroxidovým melírom v druhom trimestri? Cely život si dávam klasický biely melír raz do roka 🙈 a takto marec/apríl je už môj čas 😁 Je to teda problém keďže je to silný peroxid, ale na druhej strane sa nedáva na pokožku hlavy?

luccija
21. mar 2022

@daniela_p normálne si ho daj

kris_y
21. mar 2022

@daniela_p bola som počas tehotenstva aj na melír a dokonca týždeň pred termínom aj na tetovanie obočia - môj gynekolog-porodnik - povedal, že kľudne môžem ísť, že to nemá žiadny nežiaduci vplyv na drobca

januska20
21. mar 2022

@daniela_p aj ja som bola v 7mesiaci

nika0204
21. mar 2022

@daniela_p ahoj ja som tiez v deuhoˇ trimestri a idem stvrtok na melir..nejde to na pokozku hlavy ako vravis tak si myslim ze to poskodit nemoze🙂

daniela_p
autor
21. mar 2022

Ďakujem za názory 🙂

henikap123
21. mar 2022

Ja som bola v tehotenstve 2 krat, raz som si nezobrala vodu a prišlo mi zle a druhýkrát som si zobrala flasu vody nestačila prišlo mi zle teplo a krútila sa mi hlava. Ale plánujem ísť aj na konci druhého trimestra v druhom tehotenstve len sa oblečiem ľahšie a veľa vody zoberiem 😀

daniela_p
autor
21. mar 2022

@henikap123 ako z toho smradu z melíru ti prišlo zle ? Mňa vždy z toho oči štípali 😁

petkasaurus
21. mar 2022

@daniela_p ja sa chystám tiez, nech vyzeram uz kultivovane, len ten smrad dychat, to veru tiez nic moc pre bejby

nika0204
21. mar 2022

@petkasaurus to hej ale mozno v respiratore sa to bude dat 😀

daniela_p
autor
21. mar 2022

Mne je v respirátore ešte horšie 🙈😄 keď ma mesiac dozadu strihala a musela som mať cely čas respirátor, bolo to ťažké pre mňa 😅

henikap123
21. mar 2022

@daniela_p práveže nie lebo podstate “cely život” chodim na melir nevadí mi to ale prišlo mi strašne teplo a hviezdičky som videla a bolo to pri dvoch rôznych kaderníckach. Ale musím ísť čo najskôr lebo pri dvoch deťoch už asi tak skoro nepôjdem 😀

daniela_p
autor
21. mar 2022

@henikap123 aha 😄 ale tak teda pôjdem aj ja 🙂 mala som obavy z toho hlavne, že to je silný peroxid

erickatt
23. mar 2022

@daniela_p som kaderníčka. Melir urcite neškodí..ano smrad ma taky svoj. Ale kaderníčka vam neponukla vodu? Lebo ja ponukam aj kavu, caj komukoľvek kdo tu je dlhšie. A ked tu bola tehotná, respirátor som mala iba ja.

daniela_p
autor
23. mar 2022

@erickatt nie, moja takéto služby neponúka 🙈🤷🏼‍♀️😁

erickatt
23. mar 2022

@daniela_p ale tak mne vsetci vravia, ze som ,,iná" 😂

nika0204
23. mar 2022

@daniela_p aj mne moj kadernik aj byvala kadernicka ponukali vzdy kavu a vodu🙂

petkasaurus
23. mar 2022

@nika0204 podla mna tiez uz je to standard..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre