BabyGen test

25. jún 2023

Ahojte,bola nejaká mamička na Baby gen teste a prvého mala chlapca a test ukázal dievča? A aj bolo? Lebo čítam,že sa môže stať,že test ukáže chlapca a čaká žena dievča,kvôli tomu prvému chlapcovi...som v 14tt, aktuálne čakám na výsledok, dvaja doktori mi povedali,že to bude dievča,dokonca Grochal, už som tak nastavená,nakoľko Grochal sa nesekol ani pri mojom prvom,povedal v 12tt,že to bude chlapec a aj bol..

cimage
25. jún 2023

Prepac, ale je to tak velmi dolezite co to bude? 2 doktori ti povedali,ze dievca, tak snad sa v tom vyznaju. Mne vzdy povedali presne.

autor
25. jún 2023

@cimage ide o to,že človek si zaplatí 120e a chce aby to bolo spoľahlivé,nie? Nestojí to 5e...

cimage
25. jún 2023

Lenze tych 120€ ste zaplatili dobrovolne s vedomim, ze to nemusi byt 100% aj ked je mala sanca, ze to nevyjde.

didip
25. jún 2023

Síce ja čakám prvé a chlapca a tiež som si dala babygen a vyšiel chlapec, na ultrazvuku tiež chlapec uvidíme o niekoľko tyzdnov čo sa narodí 😆 ale ja si myslím, že určite ti to vyjde pravdivo. Síce raz som tu čítala, že jednej pani vyšiel chlapec z niečoho podobného ako je babygen a narodilo sa dievča

autor
26. jún 2023

@didip ide o to,že z prvého tehotenstva s chlapcom môže kolovať ešte DNA chlapca v krvi zeny, aj keď reálne čaká dievča...vraj mali také prípady...ak je to prvé tehotenstvo tak určite to vyjde 🙂

julietta1008
5. júl 2023

Presne toto ma zaujima... mam dvoch chlapcov, robili mi krve testy kvoli tomu, ze obaja maly dedicnu vadu. Dneska mi volali, ze vysledky vysli super a povedali mi, ze cakam dalsieho chlapca 😂

autor
7. júl 2023

@julietta1008 vyšlo mi dievčatko z krvi,ale ja na tvojom mieste, by som si ešte počkala na sono radšej 🙂

julietta1008
7. júl 2023

Som s tym uz zmierena a som sa uz na to aj tak nastavila 😊 ale nepopieram, kebyze mi povedia ze to je dievcatko asi by som dostala infarkt 🤣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre