Angelsounds v 17. týždni

13. jan 2022

Ahojte zienky..kupila som si angelsounds ale som mierne nervozna bo behala som po bruchu ale ziadne srdiecko buch buch som nepocula 😔 Cim to je? Preco nemozem to najst? Ako ste to mali vy?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
13. jan 2022

@bambulienka25 akoze skoro 🙄🙄 sak od 12 tt ho pouzivaju zeny a aj je to pisane pri tych pristrojoch

adrbat
13. jan 2022

Skoro určite nie. Ja som počúvala už v 12tt ale iba keď som mala zvláštny pocit. Teraz ho počúvam, keď ho necítim deň, dva. Možno viac gelu dať a veľmi pomaly ísť po bruchu. Podľa toho ako je otočené, sa mohlo schovať. Ale určite skús v klude ešte raz, dva x . A ak by si stále nič nepočula, zavolaj Dr.. To by som urobila ja pre pokoj duše.

anjelicek26
13. jan 2022

Ja som nenasla a bol na to ten zly dovod :( Kazdopadne daj tomu cas, babo je uz vacsie, maternica tiez, presuva sa...lahni si na rovnku podlozku, podloz trochu krize a zatlac angelsounds hlbsie do bruska a vela gelu...posuvat pomaly, postupne a uplne nizko dole... od stredu a do stran...my sme nasli v 9-10-11 tyzdni bez problemov. Urcite ho najdes, verim tomu.

autor
13. jan 2022

@adrbat je nutne pouzit gel? Bo ten som nepouzila

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gemmadimare
13. jan 2022

Chce to cas a zrucnost, nestresovat. Po potrate a naslednom tehotenstve som si angelsounds kupila v siedmom tyzdni a srdiecko som hned nasla. Na YouTube je vela videi,ako ma srdiecko zniet,pretoze ja som prvych par tyzdnov pocuvala moje vajecniky 😂😂😂🙈 je nutne pouzit gel, alebo olej. Cim viac, tym lepsie ☺️

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
13. jan 2022

@bambulienka25 nie 17tt

autor
13. jan 2022

@bambulienka25 asi telovy alebo detsky vraj

dominika_sk
13. jan 2022

Ano je nutne použiť gel alebo ja som použivala olej a skus hladať pod pupkom smerom dole až k ochlpeniu. Musiš pomaly posuvať po milimetrovh, popočuvať a zase nižšie. Keď nenajdeš tak smerom vlavo, potom zase vpravo. Chce to trpezlivosť ale potom sa naučiš miesta kde je😅

kika2810
13. jan 2022

@bambulienka25 Ja som to stale robila s kokosovym 🤷‍♀️

iwesska
13. jan 2022

Je to USG,takze bez gelu nezistis nic. Kludne aj lubrikacny pouzi,hladaj uplne dole pri lonovej kosti,znie to ako konsky cval, neda sa to pomylit s vlastnym tepom.

ailiba
13. jan 2022

Mnohé žienky sa tu už na to sťažovali... Stačí, že sa babo otočí chrbtom. Nie je to také ľahké nájsť. Mne sa to tiež nepodarilo a babo bolo v poriadku.

autor
13. jan 2022

Baaaaaabyyyyyyyy tie co ste mi radili ze skusit to v lonovej casti smerom k ochlpeniu tak som si to natrela kokosovym olejom a v tych miestach som hned zapocula srdiecko 😍😍😍😍😍 krasne buch buch..booooze to je uzasny pocit..ja som to zle robili predtym aj prilis vysoko..dakujeeeem za cenne rady 😘😘😘

kika2810
13. jan 2022

Super, tak uzivaj a vsetko dobre! ❤️
P.S.: Neodporuca sa to dlhodobo. Ja som sa vzdy vecer par sekund 10-20 uistila ze je vsetko OK a odlozila. Nie jazdit a pocuvat to 10 minut. 😉

autor
13. jan 2022

@kika2810 nie nie ja len chvilku popocuvam a hned odkladam a urcite to neplanujem kazdy den pouzivat..max 1x do tyzdna..dakujem 😘

kika2810
13. jan 2022

Ja som bola po niekolkych potratoch cize pre mna tych 10sek. denne bol neopisatelne upokojujuci pocit uz tak velmi stresujuceho tehotenstva.
Ale drobec je zdravy cize mizem povedat ze 10sek neublizilo. A teda ale nepocuvala som cele tehotenstvo. Iba kym neboli vyrazne pohyby

autor
14. jan 2022

@kika2810 ano presne tak iba niekedy sa uistit aj to na par sekund myslim ze uplne staci

petruska21
15. jan 2022

@bambulienka25 neviem čo ta pobavilo 😁 predstav si, že ja tiež používam olej 🙂 detský olej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre