Angelsounds v 16. týždni

lyduska13
18. nov 2021

Ahojte,mám otázočku,mám zapožičaný angelsounds, som v 16tt,doteraz som srdiečko vždy našla,avšak včera ani dneska ani len ťuk....počula som len svoj tep...mám stresovať a báť sa,či je to normálne....

fleur1111
18. nov 2021

@lyduska13 v tomto tyzdni, v ktorom aktuálne si, sa mi stalo, ze som ho hneď nenašla. Vyskúšaj ešte pohľadať. Hlavne nestresuj.

hederamonstera
18. nov 2021

neboj, este hladaj, v tomto tyzdni je to tazsie najst, mozno je teraz nejako inak ulozene, ze ho nevies zachytit. Ale kebyze nevies pocas celeho dna, tak zbehni ku gyn alebo pohotovost, nech oni pozru a ukludnia ta 🙂

lyduska13
autor
18. nov 2021

@hederamonstera
@fleur1111
Ďakujem vám krásne,nechcem sa zbytočne stresovať,no po dvoch potratoch mám psychiku na kašu...nechcem zbytočne dlho počúvať,volala som pre istotu aj k doktorovi tak sme sa aj tak dohodli že to pozrie....moc vám ďakujem....je to psycho pre mňa....

ckatka
18. nov 2021

Jaj moja....tiež som.si kúpila.aj angelsound aj fonendoskop...A počula,som veľký prd.
Od 15+3 som však cítila jemnulinke dubkanie a bublinky takže som vedela ze je tam.
Držím palce dôveruj svojmu dieťaťu už je to len v jeho rukách. Nič nezískaš tým, že ho budeš "vyrusovat".
Ak má umrieť, nezabrániš mu v tom ani keby si každý deň chodila na sono. Pokiaľ máš výsledky od lekára okej, pokoj a zdravá životospráva je to najlepšie čo mu môžeš dať.

luckamjar
18. nov 2021

@lyduska13 daj vedieť ako si dopadla, ja som v 15tt, mám ho doma už týždeň a presne pre toto som ešte nenašla odvahu ho skúsiť. Tiež som po viacerych potratoch, tak ma mal ukľudniť, ale ak srdiečko nebudem vedieť najst, tak ma asi vystrie.

jane1987
18. nov 2021

@lyduska13 skus uplne tesne nad lonovou kostou. Inac v tomto tyzdni som aj ja neraz hladala kade tade, ale musis fakt uuuuuplne dolu

ekoell
18. nov 2021

@lyduska13 zelam nech to dobre dopadne 🙂, si mi pripomenula stavy co som mala aj ja 🙂 tiez mam anglesound, tiez po 2 MA. do 20 tt to bolo velmi narocne, potom prisli pohyby a uz som bola kludnejsia. zelam nech je drobec v poriadku, daj vediet ❤️ myslim na teba
inak ja som mala raz problem najst srdiecko aj 20 tt, asi bol zle uložený a ja tiez dlho nehladam max 2 minuty som mala nastavene pravidlo.

lyduska13
autor
18. nov 2021

@ekoell
@jane1987
@luckamjar
@ckatka
No veru prehodnocujem naozaj že ho aj vrátim,lebo ten stres je omnoho škodlivejši....mám doma 17mesacneho synka a pri ňom som nepočúval a asi to tak aj bolo lepšie....ďakujem baby dám vedieť držte palce

hederamonstera
18. nov 2021

@lyduska13 presne viem o com hovoris, tiez som tehotna po MA a kym som necitila pohyby, tak ma to lakalo vyskusat ale presne pre tento stres, som to neskusila. Az kym neprisiel nejaky 20tt a ja som stale necitila pohyby, take ze som si uplne ista, ze su to pohyby a pozicala som si to od kamaratky. Nevedela som najst srdce a rozplakala som sa ako male dieta. Nakoniec ho nasiel manzel a odvtedy som to uz znova neskusala. Verim babatku a vesmiru, ze vsetko je ako ma byt. Ci prezije, ci umrie, neovplyvnim to. Ale viem ovplyvnit moju uroven stresu.
Teraz uz citim pohyby, tak je to istejsie.
Drzim palce❤️🍀

lyduska13
autor
18. nov 2021

@hederamonstera veď toto,že pokiaľ nie sú pohyby tak je to pre mňa hrozne...áno to máš pravdu čo má byť bude a čo nemá tak neovplyvním....môj synko bol aktívny toho som cítila asi od nejakého 18tt a keď bol ticho dlho tak som si dala niečo sladké alebo sa trošku stuchla a ozval sa....pevne verím že bude malé v pohode,teda aspoň si to želám ..do 4tej som normálne nespala čo som mala už psychózu z toho....pôjdem ho veru vrátiť😩😩

babyjune
18. nov 2021

Vyskusaj s plnym mechurom. Vtedy je maternica trochu vyssie a je lepsie pocut. Ale nestresuj sa , ak nebudes pocut. Babatko sa mozno otocilo tak, ze ho momentálne nezachytis.

vvrga1
18. nov 2021

@lyduska13 ja som v 21tt,kúpila som si angelsounds pre istotu, pretože mám placentu v predu a pohyby citim menej, lenže srdiečko som s tým nikdy nenasla. Ale akonáhle som skúšala tak malé ma tak koplo, že som to potom odložila. Chodím pravidelne na kontroly každé 2 týždne a dôverujem svojmu lekárovi. Dúfam, že bude všetko v poriadku 🙂

miskamicha
18. nov 2021

@lyduska13 babo sa hybe aj mne sa stalo ze bolo tazke ho v tomto tyzdni najst, babo moze byt kludbe otocene inak. Nemala si si nic zapoziciavat...verim ze bábo je okej len sa vrti a toci

monika_mt
18. nov 2021

@lyduska13 A nie je náhodou Angel sound až od 17 tt? Kľudne sa môže stať že ešte ťažšie zachytí tlkot srdca bábätka. Mne práveže Angel sound pomáhal, keď sa mi napríklad babo dlhšie nehýbalo a mala som z toho stres, tak stačilo popočúvať srdiečko, a to keď som počula tak som sa hneď ukľudnila že je všetko v poriadku. Ale pokiaľ vás to má stresovať, tak je lepšie asi to nepoužívať.

lyduska13
autor
18. nov 2021

Bohužiaľ bábätko je mrtve....ďakujem vám za povzbudivé slová

jane1987
18. nov 2021

@lyduska13 mrzi ma to....prajem vela sily....

fleur1111
18. nov 2021

@lyduska13 mrzí ma to 🥲

ekoell
18. nov 2021

@lyduska13 😢😭💔 keby si cokolvek potrebovala mozes mi vklude napisat. velmi ma to mrzí :( posielam silne objatie a velaaaa sil

babyjune
18. nov 2021

Je mi to nesmierne ľúto 😥

miskamicha
18. nov 2021

@lyduska13 je mi to luto😭😭😭 vela sil..

lyduska13
autor
18. nov 2021

Proste je to tak žienky čo má byť to bude a čo nie neudrzime...nech je medicína akákoľvek mocná...čaká ma najhoršie idú mi vyvolávať porod...veľmi sa bojím...ďakujem vám prosím myslite na mna

hederamonstera
18. nov 2021

Tak to ma strasne moc mrzi😭😭😭 posielam vela vela sil a objatie❤️❤️

miskamicha
18. nov 2021

@lyduska13 myslim na teba, drz sa!

ailiba
18. nov 2021

@lyduska13 počula som, že tento problém malo veľa mamiciek. Bábätko sa podľa mňa inak otočilo. Určite nestresuj. V tomto štádiu je ešte dosť maličké. Ja keď som chodila (už ale v 9.mesiaci) na pásy do nemocnice....tak mi to často pipalo, že nebije srdiečko, lebo babu sa to nepáčilo a uhybalo🤣.

sunshine_18
18. nov 2021

@ailiba čítaj vyššie..

lyduska13
autor
19. nov 2021

@ailiba bohužiaľ naše je už mŕtve...

ailiba
19. nov 2021

@lyduska13 tak to je mi veľmi ľúto, je to strasne.... Všetko dobre prajem do buducna💗... A prajem veľa sily🙏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre