Angelsounds - nepočujem srdiečko

26. nov 2023

Baby, pred 2 týždňami cca som počúvala naposledy srdiečko bábätka cez AngelSounds a všetko bolo počuť pekne, hneď som to aj ľahko našla. Teraz som 16tt a dnes som šla popočúvať, či je všetko ok a počujem len svoj tep ale srdiečko bábätka nie :(
Stáva sa vám to niekedy? Či sa mám báť? Vďaka.

timea301196
26. nov 2023

Pochodila si si celé brucho ????

autor
26. nov 2023

@timea301196 áno, už asi 2x, nemám na to už ani nervy🙈 a neviem, či je to ok skúšať to dlhšie, či to nemá nejaký negatívny účinok…

soulmate9
26. nov 2023

Áno mne sa to stávalo s Angel sound, musela som dlho hľadať na bruchu, kde je babo... Poriadne namazat brucho.. Veľa krát som ju počula až úplne dole..

autor
26. nov 2023

@soulmate9 ja som naposledy počula úplne dole, ale dnes nič :(
Dosť sa toho bojim…ešte to dnes skúsim..je to ok skúšať to aj takto dlhšie?

erika212
26. nov 2023

Úplne, úplne dole. V lone. Je etlste maličké tak nie je vysoko. A veľa krému alebo olejceka.

anjelicek26
26. nov 2023

Tak rano zajdi radsej k lekarovi,nebudes ani minutu kludna teraz. Ja ked som male nenasla, nemalo to dobry koniec, to sme boli v 14.tyzdni ;( V 16tom tyzdni by si ho mala najst raz dva uz, ale mohlo sa aj presunut inde.Drzim velmi palce,nech ste v poriadku.

timea301196
26. nov 2023

Skús ešte raz a riadne… ked nie chod ku lekárovi. Ja som ležala v nemocnici aj v 28tt a vyššie ešte počúvali a niekedy aj dlho hľadali.. a to boli deti už väčšie

tessa2299
26. nov 2023

Ja som tiez vzdy nasla. Skus dat hrubu vrstvu oleja.

autor
26. nov 2023

@anjelicek26 to mi je veľmi ľúto:( bože bojim sa teraz ešte viac…je pravda, že s tým počúvam srdiečko minimálne a vlastne pred 2 týždňami sa mi to podarilo prvý raz…som aj dosť pri sebe a vraj aj to ovplyvňuje, tak snáď😢

anjelicek26
26. nov 2023

Tak sa urcite mohlo posunut inam. Skus si podlozit zadok vankusom a vela gelu a prejst cele podbrusko,drzim velmi palce,nech ho najdes.

autor
26. nov 2023

Baby našla som🙏🙏🥳❤️❤️❤️ bože v živote som sa viac nebála…och..už ho mám, bije ako šialené🙏❤️

soulmate9
26. nov 2023

Skvele. 🙂 opatrujte sa 🙏😉

autor
26. nov 2023

@soulmate9 ďakujem vám veľmi pekne🙏

autor
26. nov 2023

Ďakujem baby všetkým❤️

anjelicek26
26. nov 2023

To rada citam😘😘

autor
26. nov 2023

@anjelicek26 ste fakt všetky zlaté, ďakujem❤️
Hneď sa lepšie vyspim🙏😅

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drake122
26. nov 2023

@jj298 presne tak, tieto fonendoskopovania a "nástroje" na počúvanie srdiečka sú len na toto dobré...

simona20201309
27. nov 2023

Radšej si užívaj tehotenstvo a nehraj sa už s tým prístrojom. Áno, škodí

mimi3008
27. nov 2023

Presne pre toto vacsina gynekologov nedoporucuje tento pristroj. Ten stres je viac na skodu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre