Aký je váš 14. týždeň?

13. nov 2023

Podeľte sa o skúsenosti, keď tu je nejaká baba ktorá je aktuálne v 14tt tak píšte, budem rada keď si vymeníme nejaké skúsenosti 🙂
Ako sa cítite, prešli prvotrimestrálne príznaky/ranné nevoľnosti, únava a podobne? Zdravotne ste v poriadku? ☺️ Taký pokec, keďže sme na jednej vlne.

Ja som aktuálne presne 13+5tt a myslela som, že s príchodom 2. trimestra nebudem už taká unavená, ale mýlila som sa 😅
Dokonca pár dní (od začiatku 14tt) pociťujem nejaké tlaky v podbrušku, ťahanie v podbrušku, bolesť krížov a podobne, čo som doteraz nemala. Hneď prvý článok v google na mňa vypľul, že sa v 14tt objavia čudné pocity v podbrušku, kvôli naťahovaniu väzov, ktoré fixujú maternicu.

No tak poďtee, prispejte aj vy ☺️🙏

maryetta
13. nov 2023

Tu ked si zadas v profile termin kedy mas ta to automaticky hodi so skupiny kde budete spolu vsetky terminovky.

autor
13. nov 2023

@maryetta och 🙈😅 ďakujem za info a upozornenie, nevedela som o tom 🙂

anjelicek26
13. nov 2023

Urcite si zadaj terminovky, je to velmi fajn, vsetky zeny v tom istom tehotenskom tyzdni +/-. Ja som v aprilovkach 👍

autor
13. nov 2023

@anjelicek26 ďakujem krásne 🥰🙏

malycka
14. nov 2023

Ja som tiež momentálne v 14 týždni mne skočili konečne nevoľnosti rane zatiaľ bez raného vracania už to ako keby ten to týždeň všetko skočili len tu únavu to má veľku

babls5
19. nov 2023

@malycka my budeme spolu v majovkach ako vidim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre