Ako presný je ultrazvuk na zistenie pohlavia v 16. týždni?

12. sep 2024

Ahojte žienky,

chcem sa Vas opýtať, či bolo presné keď Vám lekár určil pohlavie v tomto období, už by som rada kupovala oblečenie a čítala som o tom, že sa narodilo dieťatko presne opačneho pohlavia ako povedal doktor😅 tak ma zaujíma ako ste to mali.

Ďakujem za odpovede!

michaelam2
12. sep 2024

To je velmi individualne, zalezi ako je dieta otocene, niektore zeny nevedia ani pred porodom co to bude 😀 ale mozes si zaplatit test z krvi a budes mat 100% istotu

lauriik
12. sep 2024

Vacsinov v 20tt na velkom utz uz je to krasne videt. V 16tt koze byt tiez. Ale radsej by som pockala.

svetlonos
12. sep 2024

Moja dr ma super dráhy dobra ultrazvuk. Od 15 týždňa hovorila, že bude chlapec a aj bol. Kamoskinej znamej celé tehu dr t rdil, ze bude mat dievčatko. Zariadenie izby dievčenské, steny a oblečenie ľade do ružová. A šup chlapec 😂.
Tak si vyber.

kiki68
13. sep 2024

Do 20tt urcite nie, to zalezi ako je dieta otocene, Ale urcite nekupuj ruzovy kocik, len s tym, ze to vyzera napriklad na dievca

autor
13. sep 2024

včera sa ma na kontrole (16t+4) spýtal doktor, či chcem vedieť a ja ze áno a on tak na istotu ze chlapček, tak ja hneď objednala maskačové dupačky 😁 len potom som začala mať pochybnosti

minax
14. sep 2024

Ahoj,tak nám v 14tt povedali na 99% dievčatko,ale stále s tým nerátame 🙂 túto stredu ideme na morfo usg,to budem 21-22 tt,veľkú nádej vkladám do toho,v tom období sú už pohlavné orgány vyvinuté a viditeľne dobre na dobrom usg..ja sa už tiež teším na nákupy ale myslím že tak skoro ešte nie je dobré spoliehať sa na dohady doktorov 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre