Aké ste mali tehotenské bruško pri dvojičkách?

Ahojte mamičky,
mám otázku hlavne na mamičky dvojičiek. Ako rýchlo vám rástlo brušk? Čakám dvojicky, začínam 13tt, je to moje druhé tehotenstvo. Prvé som mala jednoplodove a preto to nemám ako porovnať.
Momentálne mám brucho veľké asi ako pri dcére v 18 ty som mala. Je ťažké nájsť na nete niečo o tehotenstve s dvojičkami...
Potešilo by ma ak by ste mi napísali svoje skúsenosti a ak pridáte aj fotky bruška bolo by super. Ďakujem 🙂
Pridávam aj foto môjho bruška v 12 TT.
Nie je priveľké?

yogagirl
2. feb 2021

Je tu skupina Dvojcata a viacercata, skus to adresovat skor tam, je nas tam vela s dvojkami.

katulastraka
2. feb 2021

@sofinkina_maminka mne privelke nepride, ja som mala taketo velke v 12tt a to cakam jedno 😂😂😂😂

katarina1931
2. feb 2021

Nie je velke...ale nemozete sa porovnavat sp zenami co cakaju 1 dieta 🙂 ja som cakala dvojicky a mala som vzdy omnoho vacsie ako kamosky co jedno ..holt mate tam 2 deticky ktore potrebuju priestor 🙂

janulka2805
2. feb 2021

@sofinkina_maminka Ja čakám dvojičky a nemyslím si, že ho máš veľké 🙂ja som mala možno niečo podobné, trosku menšie a všetci ľudia mi vraveli, že maličké mám.... Teraz som v 30 tt a mám brucho menšie ako niektoré čo jedno čakajú 😊ale mne sa zdá veru dosť veľké, ledva funim 😁😁😁

sofinkina_maminka
autor
2. feb 2021

@yogagirl ďakujem za tip, idem tam mrknut 😉

yogagirl
2. feb 2021

@sofinkina_maminka pohladaj, urcite tam najdes vela uzitocnych rad 😉. Ja som preluskala vela prispevkov v tej skupine, ked som zistila ze cakame dvojky, momentalne som v 17tt. Lebo ako pises, o tehotenstve s dvojickami toho vela nenajdes. Ja som este citala prispevky od double trouble- na blogu aj instagrame, je to gynekologicka a tiez ma dvojicky.

vtipnebody
2. feb 2021

Ja som mala pri dvojkach obrovské brucho..ale pripadala som si stihla a úplne pohyblivá.. keď som po narodení dvojek na jednej foto, kde už som bola na konci tehotenstva, zbadala svoje obrovské brucho, ramena, nohy..povedala som si preboha, veď som vyzerala ako obrovský hroch😂 po pôrode som schudla takmer 30 kg, ktoré som aj nabrala..

niiikaaa
2. feb 2021

Je to v pohode, tiež čakám dvojičky no som už konečne v 37 týždni

sofinkina_maminka
autor
2. feb 2021

@vtipnebody Tak to je super že sa ti podarilo vrátiť "do pôvodného stavu" 😉👏 Bruško ti ostalo povysnute veľmi? Ja už som zo striami zmierena nakoľko mám k nim sklony od puberty a aj pri prvom trhu som celá popraskala a to som čakala jedno. Ale si neviem predstaviť ako sa tá pokožka vráti na pôvodné miesto...a teda či vôbec...

elenita
5. feb 2021

@sofinkina_maminka Vies co, ja som mala pri dvojickach pomerne male brusko...teraz cakam dalsie babo, len jedno, som v 13.tt, ale brusko mam vacsie ako Ty teraz 🙈

jajusqa27
3. apr 2021

@sofinkina_maminka ja takto v 14tt, tiež dvojičky 😊 ale neboj, bude nám rast inak ako keď čakajú jedno babo.. Už teraz za dva týždne mi nafucalo trosku viac aj som viac ako 1kg pribrala, dovtedy nič.. Uvidíme 😊😊😊😊😊

ksucha
7. jún 2024

@sofinkina_maminka Ahoj, 12 tyzden tehotenstva, dvojicky. Jak lata ... Dokonca ani nevraciam, pri prvom som vracala aj pred porodom a to bol jeden. Jem normalne ...

lusia30
7. jún 2024

Ja som teda mala dosť veľké...ale už to bolo tretie tehu....toto bol 3 mesiac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre