Aj vaše detičky v brušku sa budia pravidelne v noci ?

amelia000
4. jan 2020

Ahojte ja pravidelne v noci vstavam o 3-4 rano a som hore cca 2 hodinky. Aj vy to mate tak? To uz si ma predpripravuje babatko na nocne vstavanie ? 😂

miadi
4. jan 2020

@amelia000 mna budi močak cele teho 😆cik pauza a ked je to okolo 4-5 Tak uz rovno aj prve ranajky🙈a potom som moc prebrata.

amelia000
autor
4. jan 2020

@miadi sice mna zobudi to ze som vyspata aj ked idem spat o polnoci co bude tehotenstvom lebo ja som riadny spac :D ale ano to chodenie na wc je katastrofa ja som tam pravidelne kazdu hodinu cez den. A prv ked niekam idem vzdy musim hladat zachod. A dobru chut :D

miadi
4. jan 2020

@amelia000 dik😊ja mam o 6h menej ako na Svk 10:20pm este zvažujem ci si dam druhu večeru🙈 mas teho insomnia. Ja ju mam skor teraz ku koncu ze som total unavena ale hore aspon do 1 niekedy do 3am hlavne teraz cez sviatky.,

amelia000
autor
4. jan 2020

@miadi jaj hej zabudla som ze ty byvas v zahranici. Jj citala som o tom uz. Akurat som pozrela ze ty uz iba chvilocku a budes mat pokoj 🙂 parada sa musis velmi tesit 🙂

nini1010
4. jan 2020

Ja som spala polku tehotenstva v noci tak hodinu a pol.Bola to riadna psychiatria.

miadi
4. jan 2020

@amelia000 joo tesim sa na maleho aj ze už nebude tlačit na mechur. Ale spanok neviem 😆ja som malu dlhodobo kojila bola zavislacka tak som sa roky nevyspala.Clovek si zvykne na vsetko.

adeladulova
5. jan 2020

Moj ano, ked som bola tehu, tak pravidelne okolo tretej... a teraz ma 3mes a budi sa v noci iba raz a to o 3 😊 u mna to plati

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre