3D fotka v 20. týždni

melissa_19
18. aug 2024

Ahojte chcem sa opýtať absolvoval niekto 3d fotku v 20tt? Oplatí sa? Koľko sa platí? Vôbec neviem ako to funguje idem zajtra na poradňu mam dr iba povedať ze by som chcela 3d fotku? Ci to robí automaticky celý ultrazvuk a platí sa ? Nikde sa to neviem dočítať ako to funguje dakujeem

petamich
18. aug 2024

Zalezi od lekara, ak to nie je specializovane pracovisko (ze uz za samotny ultrazvuk sa plati) a lekar ma 2D/3D ultrazvuk, tak len prepne pohlad a vie ti spravit 3D fotku - u niekoho sa neplati, u niekoho sa plati za kazdy kus fotky. Moj lekar ma rocny poplatok a poplatok navyse pocas tehotenstva, takze za 3D fotky som neplatila, uz to bolo v poplatku pausalnom.

melissa_19
autor
18. aug 2024

@petamich ahaaa ano moja to ponúka.. ďakujem moc si mi pomohla zajtra idem práve na poradňu a chcela by som takúto fotku.. nie je špecializovana platím za ultrazvuk klasicky 3eura za fotku, takže počítam ze tato bude stáť max do 10eur opýtam sa q ďakujem ❤️

lucia13022023
18. aug 2024

Ja mam fotku z 20tt od pána doktora Grochala, a je to krásna fotka. Ale mam aj fotky od svojej dr, ktoré sú hrozne, aj keď boli robené v neskoršom týždni. Záleží aké má vybavenie

petamich
18. aug 2024

@melissa_19 mozno aj rovnake 3€ no ktovie 🙂 urcite ti povie alebo aj v cenniku by to lekarka mala mat ale ci ma 🤷‍♀️ nech ti vyjde pekna fotka 🤞🏻

melissa_19
autor
18. aug 2024

@petamich ona tam nemá čo ponúka iba tento ultrazvuk ani cenník.. pritom robí toho naozaj veľa..

melissa_19
autor
18. aug 2024

@lucia13022023 no mam z menších týždňov fotky 2d ultrazvuk mam ich asi 5 možno 6 ale len jedna je dobra 😅 ale beriem ze mala bola ešte mala 😅

anavixy
18. aug 2024

Zalezi veru od kvality pristroja aj od toho ako bude babo spolupracovat. Ja som bola v 20tt u Grochala, za fotku nechcel peniaze, lebo bola mala z profilu a este aj s rukou pred tvarou… potom od mojej z gyn oddelnia v nemocnici mam xy zaberov v roznych tyzdnoch a ani na jednom nic nevidno, lebo sa neukazala… tak drzim palce, nech sa fotka podari 😊

melissa_19
autor
18. aug 2024

@anavixy dakujemeee❤️

mirkam3
18. aug 2024

@melissa_19 ja už mám cely album😂. Som v 24tt a moja mi tlači automaticky na každej poradni viacero - aj 2D ab 3D (neplatim za ne). Je pravda, že niektoré tie 3D sú ako foto mimozemšťana, ale drobec ukazuje rad všetko, len nie tváričku 😁🤷‍♀️. Na morfo sme boli u Cunderlika, ten tiež automaticky vytlačil niekoľko ..

melissa_19
autor
18. aug 2024

@mirkam3 ja si musím zakaždým pýtať.. a to jej musím prízvukovat nech sa snaží lebo inak to ma úplne na haku.. poviem jej o tej 3d lebo už ma fakt série vykradnem ju a vezmem si ten prístroj domov🤣 robí ako keby som tehotná každý rok🤦‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre