37mm krčok v 23. týždni

patkaamirko
25. júl 2021

Baby 37mm krcok v 23 týždni je ok? Žijem v UK žiadne iné vyšetrenie som nemala ani mat už nebudem,toto meranie sonom krcka bolo doslova vydupané a namerali 37mm s tým ze je to úplne v poriadku a normálne.

karhu
25. júl 2021

ano, je to ok

patkaamirko
autor
25. júl 2021

@karhu takže nemusím celé Prázdniny deťom prelezať v posteli 😇 môžem behať kade tade pešo? Nevadí že mám bolesti? Začala. Som si dávat magnezium.

karhu
25. júl 2021

@patkaamirko nie som lekar, nepoznam tvoj celkovy zdravotny stav...neviem ake mas bolesti..
magnezium sa berie ked tvrdne brucho
ak sa lekar vyjadril, ze si ok..malo by to tak byt..jedine co ako laik mozem poradit, je nestresovat a nepretazovat sa zbytocne

lorin29
25. júl 2021

@patkaamirko ja som v 30tt a mam 30mm krcok už od začiatku 🙂
Ak máš bolesti treba zvolnit🙂ak si ok a aj doktor to povedal tak nevidím dôvod preležať v posteli🙂ale samozrejme neprehanat

hanka555
25. júl 2021

@patkaamirko dlzka krcku je v poriadku od 3cm a vyssie..ak sa skracuje pod 3cm vtedy sa to "riesi"
3,7cm je vyborne

shinebright
25. júl 2021

@patkaamirko nad 25mm to v uk neriešia, keď vravia že je dobre tak sa nestresuj. Ak máš bolesti môže to byť rastúce bábo (teplá sprcha vždy uľaví) no ak si na pochybách choď na pohotovosť.

patkaamirko
autor
26. júl 2021

@shinebright no ja skočím na triage keď sa mi niečo nebude zdať😊 len sa bojím, pretože syna som musela pol tehotenstva odležať koli otváraniu sa.. Ale to bolo na SK..

patkaamirko
autor
26. júl 2021

@hanka555 ďakujem 😊 len mam strach, pretože syna so musela pol tehotenstva odležať koli otváraniu sa. Mne krcok už nebude nikto merať ani kontrolovať, toto bolo výnimočné a vydupané 🙈dosť sa aj nahodím pešo ešte ze deti majú prázdniny práve....ale tak treba im nejaké programy vymýšľať, výlety. Sama som celé dni s deťmi, rodinu žiadnu. Tak moc sa mi. Ležať nedá,takmer každý deň si poriadne ani nesadnem. Celý. Deň... 😩

hanka555
26. júl 2021

@patkaamirko ja som mala cele tehu 3cm, a od 30tt 27mm ...dlzku krcka mas super,..a ako to ze ti to nebudu kontrolovat??? Ved to je zaklad

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre