18tt a nepriberám

nesssa23
5. dec 2019

Ahoj baby chcem sa spýtať som 18 týždni tehotenstva a nepribrala som nič ani kilo. Mam problém zo štítnou žľazou nepracuje ako ma to teraz v tehotenstve sa mi stalo beriem na to lieky. 27 decembra idem do poradne

dzejsik
5. dec 2019

@nesssa23 To nevadí, ešte to príde ... ja som tiež dlho nič, až v druhej polovici tehu a hlavne teda ku koncu.

tinkatinus
5. dec 2019

@nesssa23 ja som najprv schudla 3kg a az kdesi po 6 mesiaci som začala priberat viditelnejsie. A sesternica to isté, tiež najprv schudla, ešte viac ako ja dokonca prvé mesiace.

saskia_98
5. dec 2019

Ja som najprv schudla 5 kg, potom pribrala len 6 a maly mal v 37 tt porodnu vahu 3350g. Cize neboj sa. Nie kazda priberie 20 kg v tehotenstve. 🙂

eriksonka1234
6. dec 2019

@nesssa23 do 22 TT som nepribrala ani gram a potom len preto, že sa mi vyhrážali nemocnicou. S oboma som za celé tehu pribrala 5,5kg.

kittykat22
6. dec 2019

@nesssa23 ja som prvy trimester schudla 3kg. Bolo mi nenormalne zle. Len som spala, a vracala. Gynekologicka povedala, ze prvy trimester sa ani priberat nema. Ja som tehotenstvo zacinala na 52kg, a v porodnici 58, 59kg. Mala som len kompaktne brusko - ani gram tuku naviac. Bejby malo 2770g :D taky ňuňu. Pediatricka ho videla 2450g - a povedala, ze tak chude deti u nas ani niesu :D Ale dietatko zdrave, sa do 1 roka vykrmilo na snehuliaka

sense
6. dec 2019

Ak sa dieta dobre vyvija tak nie je problem , do 27tt sim mala +3kg, priberat som zacala az potom co tyzden to kilo

fantinka
6. dec 2019

Bud rada, ja som pribrala pri oboch 20 kil 🤣

majamat
6. dec 2019

moja sestra ma nadvahu, problem so stitnou zlazou uz roky a je v 29tt a pribrala najskro len 2kg. teraz jej diagnostikovali cukrovku, tak sa stravuje striedmejsie a zas schudla, cize zatial za tehu +0kg,

renka30
6. dec 2019

Ja som najprv schudla 5 kg, potom sice pribrala ale iba nejakych 6-7 kg oproti povodnej vahe a dcera mala 3300g cize uplne ukazkovu hmotnost.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre