Zväčšili sa vám prsia v prvom trimestri?

26. júl 2024

Ahojte, stále čítam na internete ako za v priebehu prvého trimestra vraj "z týždňa na týždeň" zväčšujú prsia... Mne sa na začiatku zväčšili o niečo, ale viac nie, nepozorujem nejaké výrazne zväčšenie, ani to, že by som potrebovala väčšiu podprsenku ako v článkoch a fórach píšu... Nie je to pravidlo, či? Ako to máte vy? Ďakujem

deti95060810
26. júl 2024

najviac pri prvom tehu...
pri treťom vôbec nič...až potom kedysi ku konci tehu.

autor
26. júl 2024

@deti95060810 ďakujem, a prvom trimestri či tak priebežne sa ti zväčšovali? Človek čítaj už toľko článkov, že čo by sa malo diať, že sa vystresuje 🙈

butterflyeffect
26. júl 2024

Mne hned v prvom trimestri-obvod vacsi o 10 cm

michaela329
26. júl 2024

Narástli o číslo z B na C, obvod 5cm. No majú svoje limity, každý týždeň isto nerastú 😁

zuzanka.zuzu
26. júl 2024

ani o centimeter počas celého tehotenstva 😂

anajka266
26. júl 2024

@zuzanka.zuzu podobne😏😂

deti95060810
26. júl 2024

hneď.. v prvom trimestri.
ale to bude individuálne... to máš ako s kojením. niekto nemá mlieko a niekto by odkojil aj pôrodnicu...

tinalia
26. júl 2024

Mne sa najviac az v tretom trimestri

tetapetra
26. júl 2024

Našťastie nie, čo by som preboha s nimi robila 🤣. Každé telo je iné,ťažko porovnávať

hederamonstera
26. júl 2024

Mne sa ani pri jednom tehotenstve nezvacsili prsia ani o milimeter, proste nic, ako keby sa ani nic nedialo. A nakoniec som ani mlieko nemala

olivia_c
26. júl 2024

Mne sa nezvacsili ani o milimeter, ani po porode. Nemam ani mlieko.

di1234
26. júl 2024

Absolútne sa neriaď tým čo by sa malo alebo nemalo diať, v tom ktorom trimestri. Každá sme iná. Každé tehotenstvo je iné. Niekto priberie 30kíl a niekto 7. Niekomu je celé tehotenstvo zle a niekomu vôbec. Niekto neprejde pešo 1km a niekto cvičí do 9.mesiaca. Nestresuj sa zbytočne 🙂

marhulka13
26. júl 2024

Moje prsia ani netušili, že som tehotna

medda_beda
26. júl 2024

Som v 16 tt.Prsia mi narástli v prvom trimestri asi o veľkosť a odvtedy nič.

autor
26. júl 2024

@di1234 ďakujem pekne 🌞

lenka_vi1
26. júl 2024

Ani v prvom ani v druhom ani v treťom

elenita
26. júl 2024

Mne v druhom tehotenstve od zaciatku extremne...ked sa dcerka narodila, mala som melony o hodne vacsie ako jej hlavicka 🙈🙊🤣 pri dvojickach v prvom tehotenstve to nebolo take ocividne.

evcagabi
26. júl 2024

Ja cochvila rodim a prsia sa mi doteraz nezvacsili 😅

miadi
27. júl 2024

Mne sa zvacsili ale netusim kedy som to tak nesledovala a podprdu som nezniesla boli precitlivene z 36 B na 38D aktualne ale to uz su zas mensie pocas kojenia som kupila len daku XL oznacenu podprdu . Velkost neries nema nic s kojenim. A tes sa ze nevysia aj male prsia su pekne .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre