Zmiernenie príznakov v 7. týždni + 3 dni

23. júl 2024

Ahojte dievčatá. Podľa MS som dnes 7+3tt (zajtra ma čaká UTZ, naposledy sme videli "len" žltkový vak)... Do dnešného rána som pociťovala extrémnu bolesť pŕs, nevedela som ani spávať kvôli tomu, ranné nevoľnosti vrátane zvracania, nechutenstvo do jedla, zápacha, bola som doslova horúca.. Dnes ráno bez nevoľností, prsia bolia len keď ich poriadne stlačím, chuť do jedla, nie som už ani taká teplá.. proste všetko naopak :/ Máte s tým niektorá skúsenosť, a bolo všetko v poriadku? Máme za sebou MA, tak je toto tehotenstvo úplné psycho pre mňa, strašne sa bojím, že mi zajtra povedia zlé správy, keď mi aj ustúpili príznaky.
Ďakujem za všetky Vaše skúsenosti 🙏

18monca18
23. júl 2024

Ja som na tom rovnako, tiež v 7 týždni sa všetko zmiernilo … na kontrolu idem v pondelok
Čítala som že veľa žien to tak malo a bolo to ok
Tak len veriť

autor
23. júl 2024

@18monca18 ach, držím palčeky, aby bolo všetko v poriadku ❤

18monca18
23. júl 2024

Daj vedieť potom ako si dopadla na ultrazvuku

autor
23. júl 2024

@18monca18 Jasné, aj ty

freepalestine
23. júl 2024

Je to velmi individualne s priznakmi a mozu byt jeden den silnejsie ako druhy..
no mala som skusenost, ze som sa “necitila tehotna” uz a do dvoch dni som krvacala:( Bol to tiez siedmy tyzden. Skvele, ze zajtra mas ultrazvuk, budes vediet co sa deje.
Ak by aj zle spravy, vedz ze vatsina potratov je kvoli zdravi/sile plodu, ty to neovplyvnis. Vtedy som si povedala, ze radsej potrat v 7t ako v 7m ako sa stalo susede 😔 ..
Moja skusenost nemusi byt podobna tvojej, tak sa dnes skus niecim zabavit a zajtra daj vediet. ❤️

autor
23. júl 2024

@freepalestine Tak toto ma veľmi mrzí 😢 Ďakujem za povzbudzujúce slová, verím, že zajtra budeme vidieť akciu srdiečka, a budem sa môcť opäť upokojiť ❤

michaela329
23. júl 2024

Tak ono je ťažko sa tým riadiť, mne tiež skoro zmizli príznaky okolo 8tt, v panike som písala na koňa 😅 A na druhý deň som si už ani zuby umyť nemohla 🤢 Tak som si zvykla, že sú dni intenzívne a menej intenzívne 🤷 Pri prvom tehotenstve som nemala takmer žiadne príznaky okrem pŕs, keď bábo odišlo (16tt) ešte do prvej ms ma prsia boleli a to som bola aj po kyrete.

autor
23. júl 2024

@michaela329 Panebože prečo sa toto deje 🙏
áno, človek prvé čo spraví otvorí MK a stresuje sa ešte viac 😔 Zajtrajšok bude pre nás teda "kľúčový" 🙄

evcagabi
23. júl 2024

Ja co si pamatam, tak zo zaciatku bol kazdy den iny. Nestresuj 🙃

autor
23. júl 2024

@evcagabi Snažím sa, ďakujem 🙏 🙂

spanielka44
23. júl 2024

Ahoj, mne keď vymizli priznaky úplne bol z toho MA 😒 ALE teraz som opäť tehotna a častokrát sa mi stane že mi úplne ustúpia nevoľnosti aj na cely deň a ja sa strachujem že čo sa deje, na druhý deň mi je zle ako koňovi a vycitam si že namiesto toho aby som si to užila tak sa strachujem 😀 nestresuj, možno ti len babatko chce dať vydýchnuť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre