Zmenšili sa vám prsia v tehotenstve?

12. dec 2023

Mali ste to niektorá tak ? Zmenšili sa vám prsia v tehotenstve ? Bradavky ma sem tam pobolievaju. aj v podbrušku ma pichá. sem tam v noci ma hlavne pobolieva. Minulý rok som mala MA v 6 týždni nebola akcia srdiečka. Tentokrát som bola na kontrole tak už sa crtala akcia. Na ďalšiu kontrolu idem až o 2 týždne. Musím sa nejak ukľudniť.

marticka85po
12. dec 2023

Ano zmensili a doslova splaskli. Naliali sa mi mliekom az 3.den po cisarskom.

autor
12. dec 2023

@marticka85po ďakujem za odpoveď. Dúfam že to bude aj môj prípad.

anjelicek26
12. dec 2023

Moje rastu od // na teste, je to hruza... neviem, co bude do porodu, ale asi to dieta prsiami pridusim chudatko 😂

marticka85po
12. dec 2023

Nemusia sa ti zvacsit prsia.kazde tehotenstvo je jedinecne a ine.ja som si tu precitala stovky diskusii kde viacero zien tvrdilo ze ked zena otehotnie tak sa prsia zvacsia,bolia a su zilnate,ze bolia aj bradavky atd.ja som nic z toho nemala. 9mesiacov som ani nevedela ze nejake prsia mam. Neboj sa bude to dobre 😍

marticka85po
12. dec 2023

@anjelicek26 moje sa az po porode zvacsili o 2cisla za par dni.a veru ze to bolo tak ze prsnik bol vacsi nez hlava babatka🤣 nebezpecna zbran

anjelicek26
12. dec 2023

@marticka85po veru zo skusenosti ked sa naleju mliekom pojde to este hore...vaham s kupenim novych podprseniek na to prechodne obdobie, ale fakt sa tomu nevyhnem...

marticka85po
12. dec 2023

@anjelicek26 no to budes potrebovat urcite. Lebo nevojdes do povodnych

domka222
12. dec 2023

@marticka85po ja som sa bála aby dieťaťu nespadol ten veľký a tvrdý prsník na hlavu😀

marticka85po
12. dec 2023

@domka222 aj ja.hlavne v noci ked bolo len take pritmie 🤣

misulkasikulka
12. dec 2023

Áno stalo sa mi to… zo začiatku sa mi prsia dosť zväčšili prvé mesiace a potom už od dakeho 7meho mesiaca zrazu splasli úplne vyfúkli a je tomu tak doteraz a zanedlho rodim

damia22
12. dec 2023

No ja som si už v 5tt musela kúpiť obyčajnú, lahučkú, šporotvú podprsenku lebo sa mi dosť zväčšili a boleli!! Som 11tt a bolia ma už len bradavky ale som zvyknutá lebo počas PMS som mala vždy extrém, pálivé bolesti celých pŕs ale teraz našťastie len bradavky :D a to si dám tampóniky na tvár do podprsenky aby ma nedráždila látka a vybavené.. ale stále sa zväčšujú.

marianarem
12. dec 2023

Mne sa na zaciatku trochu zvacsili a hlavne riadne boleli, ale este behom 1. trimestra to preslo a aj sa zmensili naspat. Cely cas sa uz potom s nimi nic nedialo.

autor
13. dec 2023

@marianarem naozaj ďakujem za takéto odpovede lebo ma to ukľudňuje a viem že to nemusí byt hneď zle.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre