Zmenšenie prsníkov na začiatku tehotenstva

silvia969
9. mar 2015

Zdravim tehulky som v 6tt a mam mensie obavi alebo len zle pocity tak sa chcem poradit prislo na mna nejake prechladnutie alebo nieco take. no a popri tom sa mi prsia vratili do povodneho stavu ako pred tehotenstvom. Min. Roku som musela absolvovat UPT zo zdravotnej indikacie a teraz sa bojim ze by mohol byt samovolny potrat dost mozny prave koli tomu. Mam sa znepokojovat? Poradnu mam o tyzden a popravde nechcem tam ist skor ak to nema vyznam... ale som prvorodicka ... preto som neista mozno vy mate nejake skusenosti

nigguska
10. mar 2015

Ahoj,hlavne ziaden stres a paniku. To ti vobec nepomoze ani babatku. Nic ine ti neostava,len pockat na vysetrenie u dr. Drzim palce

silvia969
autor
11. mar 2015

No tak som zacala aj spinit a skoncila som v nemocnici. Mam hematom tak mi nasadili tabletky a lezim ... dufam ze bude vsetko ok... vraveli ze tu budem max 4 dni ale ukazovali mi vcera ultrazvuk a babatko zije a je v poriadku srdiecko mu bucha ostosest 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre