Žiadne príznaky pri treťom tehotenstve

8. sep 2024

Ahojte. Prosím, som tretí krát tehotná, ešte len na začiatku. Prvé dve tehotenstvá som od začiatku ešte pred MS mala pichanie v podbrušku aj akoby na vaječníkoch, také tlaky. Tento raz vôbec nič. Užívam asi viac magnézia, mohlo by to byť tým? Alebo proste sa to môže stať, že 2x to bolo a tretí krát nie je vôbec nič? Ďakujem.

ivik4
8. sep 2024

Vsak ano kazde tehotenstvo moze byt ine

jaskolka
8. sep 2024

Jasné, nemusí to byť stále rovnaké.

diewcatqoo
8. sep 2024

Bola som 3x tehotna a kazde tehotenstvo bolo ine. A paradoxne, to tehotenstvo, kde mi bolo najviac zle, tak nedopadlo dobre. To len na margo toho, co sa hovori, ze ked je zenam zle, tak je to tehotenstvo v poriadku (a ak nahodou im zle nie je, tak automaticky musi byt nieco zle).

deti95060810
8. sep 2024

pri treťom som tiež nemala žiadne príznaky...len ja som sa to dozvedela že som tehu v 15 tt...

deti95060810
8. sep 2024

@diewcatqoo ja som to mala zas inak... nevolnosti som mala len pri synovi ... a potom 3 krát bez nevolnosti.... všetky tehu dopadli Ok

sense
8. sep 2024

@diewcatqoo aj u mňa tak napodobne

marianarem
8. sep 2024

Ja som mala prve tehotenstvo ako ty, este aj viac priznakov uz pred meskanim ms, bolo mi jasne, ze som tehotna. A nedopadlo to dobre. Druhe, ktore dobre dopadlo, sa neprejavovalo nijako, len som si jedneho dna uvedomila, ze uz mi akosi meska. Prve tyzdne som nic moc necitila, len prsia a tiez mi to bolo divne. Potom to ale prislo.

nikaszan
9. sep 2024

Niesi sama,ja tiež som tretí krát tehotná zo žiadnymi príznakmi,išla som k doktorovi skôr ako na termín s plačom že som asi potratila,a on povedal že som v šiestom týždni a že už aj srdiečko bije,som šťastná

nicoldee
10. sep 2024

Prvé 2 tehu som ani nevedela ze som tehotná teras som 3x tehotná a extrém od 6tt len vraciam boli ma brucho malo co dokážem zjesť chudnem a tak ďalej a tak ďalej momentálne som v 16tt a uz len čakám kým to prejde

zuzinkazu
10. sep 2024

Ja som v prvých dvoch mala minimálne príznaky, len som bola unavená inak nič a pri treťom sa mi stále dvíhal žalúdok 🥴

autor
11. sep 2024

@marianarem ja som o tie 2 tehotenstvá prišla v 1. trimestri, keď som mala príznaky. Teraz ma akurát boleli bradavky od ovulácie asi týždeň čo vlastne ani nie je tehu príznak ešte tak skoro, skôr nasledok zmeny hormonov po ovu, ale aj to prestalo a nič teraz, vôbec nič. Prirodzene som doplašená kvôli predošlým stratám, ale ďakujem za túto skúsenosť, budem dúfať 🙏🏻🙂

sense
11. sep 2024

Inak ja som mávala tiež vždy bolesti pŕs od ovulácie po ma a vždy keď som bola tehotná absolútne nic

marianarem
11. sep 2024

No mozno.prave teraz to vyjde, drzim palce 🍀 Ja som tiez muzovi hovorila, ze sa mi nezda, ze by to mohlo vyjst, lebo nic necitim. Maly uz bude mat onedlho 5 rokov 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre