Vysoké hCG a prázdny gestačný vak

karin04
21. mar 2023

Ahojte podľa MS som 6+3 brali mi krv na HCG lebo videla len prázny gestacny vak. HCG mám 21 223 co vravela ze je uplne v poriadku…vravela ze este počkal týžden ci sa objavý plod…stretli ste sa s tym niektorá ?

lvulik
21. mar 2023

A nemohla si mat posunutu ovulaciu? Co ti na to povedal lekár?

snazilka_bio_mamka
21. mar 2023

ja.. ale odpoveď ťa zrejme zraní.

anjelicek26
21. mar 2023

V siedmom tyzdni uz vacsinou bije srdiecko, plod by malo byt vidno tyzden skor... ale ovulacia sa mohla posunut, zavisi, kedy si prvy krat pozitivne testovala. Stratene nie je este nic, uvidite.

vsetkounas
21. mar 2023

@karin04 ja mám aj negatívnu jednu aj pozitívna raz kyretaz druhý raz o dva týždeň posunutá ovulka takže zrazu bol plod aj srdiečko aj všetko.Toto proste neovplyvnis nech sa postavis aj na hlavu zachovaj kľud a ver že to dopadne ako má .

rachel36a
21. mar 2023

@karin04 ano, plod sa nikdy neobjavil.. hcg stale rástlo, aj plodovy vak...v 9 tt som potratila... Vola sa to anembryomola...ked sa v plodovom vaku nevyvinie embryjko...

sajmonka_1216
21. mar 2023

mne hladinu hcg nikdy nemerali, ale 6+0 som mala tiež len maličký fliačik ... ja som mala nepravidelný cyklus a určite bola posunutá ovulácia.... dostala som duphaston na udržanie a ked som bola na dalšej kontrole 9+0, už bolo aj srdiečko aj viditeľná fazuľka, držím prsty 🙂

monika259200
22. mar 2023

@karin04 áno, vak tam bol ale plod nikde, HCG rástlo a nakoniec som potratila.

beatrixx1525
22. mar 2023

Ja som v tom čase ešte nemala akciu srdiečka, na ďalší týždeň už áno. Oproti poslednej ms sa na troch kontrolách plod zdal menší o týždeň a pol, teraz sme už dobehli ten pol týždeň. Dôvod úplne banálny, posunutá ovulácia aj napriek pozitívnemu testu 😁 nemaj stres

babetka22
27. mar 2023

@karin04 ja ta potesim. Hcg som mala nizsie ako ty a po tyzdni na kontrole uz bolo aj srdiecko. Vsetko dobre dopadlo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre