Výška hCG klesla

kika319
16. jún 2024

Dobre deň mám pre vás otázku či ste sa stým nestretli prvé tehotenstvo skončilo kyretom kvôli MA... Po dvoch mesiacoch som znova otehotnela pretože doktor povedal že sa môžme snažiť hneď sa podarilo lenže začala som mať špinenie išla som k doktorovi nič nevidel na ultrazvuku zobral mi krv tehotenstvo sa potvrdilo o dva dni mi znova zobral krv ale hladina HCG klesla čo to znamená prosím vás znamená to potrat ? Už ani špinenie nemám nič :(

veronikaszabova
16. jún 2024

@kika319 ano, ak klesa HCG, tak potrat. Bohuzial.

barka1
16. jún 2024

@kika319 po kyrete (na rozdiel od prirodzeneho potratu) sa odporuca neikolkomesacny klud. Divný doktor.

domka222
17. jún 2024

@kika319 klesajúce hcg nie je dobré aj keď už nešpiníš

cookie29
17. jún 2024

Biochemicke? Potrat? Klesajuce HCG je bohuzial len jedna moznost :(

janette2021
20. jún 2024

@kika319 klesajúce hcg je potrat. Musíš na vyšetrenie, možno bude treba kyret ak sa nevyčistí samo.
Ja som mala po zamlčanom potrate kyret a potom som hneď otehotnela po 6 mesiacoch, lebo môj doktor to schválil. Cele ďalšie tehotenstvo bolo rizikové a hrozil predčasný pôrod. Iní lekári mi potom povedali, že po kyrete treba počkať aspoň rok.
Porozmýšľaj nad zmenou lekára.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre