Vymiznutie príznakov v 11. týždni

miushik765
4. mar 2016

Ahojte mám otázku. Cca pred 2 dňami mi vymizli príznaky už ma nebolia prsia a nevoľno mi tiež nie je teda jedine vtedy keď som hladná. Bolesti v podbrušku mám len občasné také ako od začiatku ako pred ms. Veľmi sa bojim keďže som už raz potratila (MA) mali ste to niektorá podobne a bolo všetko ok?

adela232
4. mar 2016

@miushik765 Nebojte sa všetko je ok. Tie príznaky sa môžu meniť. Nič to nezamená. Hlavne kľud a nemyslite na to, lebo stres tiež nerobí dobre. Tešte sa všetko bude dobré!! 🙂

ematko29
4. mar 2016

Tie priznaky sa menia zodna na den.tak ziaden strach.aj ja som sa bala,ale zbytocne.nevedela som sa dockat kazdej jednej poradne lebo som sa bala a z do vtedy kym som nezacala citit pohyby.nestresuj nema to zmysel

miushik765
autor
4. mar 2016

Ďakujem baby upokojili ste ma. Ja som netrpezlivá kedže na poradňu idem až o dva týždňe tak stresujem

silvia62256
4. mar 2016

Ja som mala tiez zamlcany potrat ale praveze priznaky vobec nevymilzli ale bolo to este horsie bolievala ma hlava a bola som hrozne malatna. Takze pokial necitis nic dovnejsie ako predtym tak 11 12 tyzden je presne obdobie kedy tazkosti miznu a zena si zacina tehotenstvo konecne uzivat 😉

petra3312
4. mar 2016

@miushik765 tiez si nemyslim, ze je dovod na paniku, mne byvalo rano velmi zle uz od 5 tyzdna, prsia ma najskor boleli velmi, po dvoch tyzdnoch uz menej a menej. Asi v jedenastom tyzdni som si myslela, ze uz mi je konecne lepsie, rano som mala prehliadku a este som lekarovi hovorila, ze som uz tri dni nezvracala a potom som prisla domov a sup hned prve objimat zachodovu misu. Po dvanastom tyzdni uz mi bolo vyrazne lepsie, ziadne napinanie na zvracanie hned zrana a prsia uz len pobolievaju.

miushik765
autor
4. mar 2016

@petra3312 Ja som práveže nikdy nezvracala len nevolnosti som mala. A aj mne začalo byť už znovu zle tak asi len panikárum zbytočne

tomasko27
4. mar 2016

@miushik765 Ahoj.Ja som v 10-11tt dosla k dr stym ze je asi koniec lebo aj to malo priznakov co som malo zmizlo a este k tomu som mala ruzovy vytok.A bolo vsetko ok a priznaky dosli 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre