Vymiznutie príznakov

30. máj 2023

Ahojte som v 5+5tt a nemam ziadne priznaky ..este 3 dni dozadu bolest ako na menzes aj bradavky a zrazu nic … bola som v 5+2 na sone bolo uz vidno mini plodik ..mala ste to niektora tak ?alebo sa mam báť doktor ma objednal az o 2 tyzdne dakujem

petko81
30. máj 2023

Ahoj ja som terás v 16/3
A nemám žiadne príznaky od začiatku.
Držím prsty

anavixy
30. máj 2023

Malo to tak kopec zien, je tu vela diskusii o tom, vobec nic zle to nemusi znamenat. Niekedy znamena, ale ovela viac krat je to uplne normalne a stale sa tie typicke neprijemne priznaky tehotenstva este len mozu objavit. Alebo budes jedna z tych stastnych a ani nebudes vediet, ze si tehotna, kym sa nezacne babo hybat 🙂🍀

autor
30. máj 2023

@anavixy @petko84 dakujem 🙏🏻 len ja som praveze mala ze ma boleli bradavky aj podbrusko preto som sa zlakla …🙄🥺

autor
30. máj 2023

@anavixy ja som akurat natrafila na take co väčšina pisla zakliknuty potrat …🥺

sandyan
30. máj 2023

No ja som pri synovi nemala ziadne priznaky,nevolnosti,bolesti prs proste nic..a nikdy,cele tehotenstvo bez jedneho priznaku,takze hlavne klud😍a necitaj si hrozostrasne scenare..ja som tiez prestala,nerobilo mi to vobec dobre

autor
30. máj 2023

@sandyan ano asi sa poodhlasujem zo vsetkeho lebo iba panikárim …a dakujem Ti 🙏🏻

yeneffer22
31. máj 2023

Mna prsia q podbruško prestalo boliet hneď po pozitívnom teste čiže cca v čase MS. Iné príznaky nastúpili cca o 3 týždne. A už som v 23 tt🙂 takže by som to ničomu nepripisovala.

autor
31. máj 2023

@yeneffer22 ďakujeeeeeem 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🍀

divokykonik
31. máj 2023

Ja som nemala žiadne príznaky do konca prvého trimestra. Všetci ma strašili, ako budem vracať a mňa strašilo to, že som vlastne nevracala. Ale potom prišli kruté noci, veľmi kruté 😀. Celý druhý trimester som nespala v noci. 😀

autor
31. máj 2023

@divokykonik ❤️dakujem

misiacikova
1. jún 2023

Ahoj neboj sa, všetko je v poriadku. Ja som mala cca do 9tt veľmi boľavé prsia od začiatku a bruško ma bolievalo tiež, ale od 7tt uz potom menej a menej, až ma nakoniec úplne prestalo. Iné príznaky son nemala, ani nevoľnosť, nič. Teraz som 10tt a cítim sa akokeby nič... 🙈 proste si to užívaj, že ti nie je zle a uvidíš na ďalšej kontrole, že bábätko sa ma určite dobre 😊🍀

autor
2. jún 2023

@misiacikova ďakujem Ti velmi pekne a gratulujem 🙏🏻🍀dufam, verim strašne ze bude bit ❤️

horskaholka
5. jún 2023

U mňa to napríklad neznamenolo nič dobré. Potratila som v 9tt. Pri prvej mi bývalo hrozne zle a sama tušila, že asi nebude niečo dobré tentokrát. 🙁 Bohužiaľ o pár dní sa to aj potvrdilo. Samozrejme sú baby, ktorým nie je nič od začiatku tehotenstva. Držím palce ☘️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre