Voda s citrónom v prvom trimestri

2. jan 2021

Ahojte, mam 40 DC a konečne silné 2 čiarky na tt.
Mala som špinenie, ktoré začalo na 30 DC v čase menzesu, teraz je už len slabé. Pijem však vodu s citrónom a už 2 dní stále ležím. Chcem ísť doktorke na 49 DC malo by to byt 6+6 dúfam ze už bude vidieť srdiečko. Keby sa mi zhorší špinenie pôjdem už aj skôr.
Koľko možem piť tu vodu s citrónom? Dávam si pol citróna denne.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maggie1978
2. jan 2021

@lubka261 aj ja som tak pila, jedine co som dokazala vypit, tak mi byvalo zle. A este struhany zazvor zaliaty vriacou vodou....nic ine moj zaludok nebral :D

petamich
2. jan 2021

ja som v 12tt a voda s citronom bolo takmer jedine co mi pomahalo na tehotenske nevolnosti, takze myslim, ze som bezne cez den vypila aj 1-2 ks vystavene do vody a vsetko je v poriadku 🙂
spinenie v case MS (vraj) je celkom bezne, ak sa to nezhorsuje, bude to snad v poriadku, setri sa a oddychuj

euka210
2. jan 2021

tak toto som veru nepocula, podla mna aj jeden denne. Mne pomahali zazvorove lizatka.

andreatytler
2. jan 2021

Vodu s citronom mozes pit kedykolvek a kolkokolvek.
Jedine odporucam si umyvat zuby min. 30 minut po tom ako sa napijes. Citron docasne zmakcuje sklovinu a ked si take zuby umyjes, doslova si tu sklovinu obrusujes kefkou a pastou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre