Vitamíny Baby Vit

hybrida
14. sep 2012

Ahojte,mate tu niektora prosim skusenosti s vitaminmi BABY VIT? dala mi ich moja doktorka ze ich mam brat pocas celeho tehu aj kojenia.Prekvapilo ma to ze sa predavaju v ambulancii a na internete som sa moc o tom nedozvedela iba z letaciku ktory mi dala.Dakujem za rady 😉

zigzag
14. sep 2012

ahoj , ja som brala femibion, a bola som spokojna,,,, 😉 sice su drahsie, a tiez mi ich predavala na ambulancii, zalezi s kym ma zmluvu a od koho berie provizie za predaj 😝 ved skoc do lekarne a tam sa popytaj a porovnaj,kolko coho ma, a rozhodni sa sama 😉 ale ja som si femibon kupila hned sama v lekarni,hned co mi vysiel pozityvny test, lekarka mi ponukla kupovat od nej az po potvrdeni hehu v neakom 3tom mesiaci..... a bolo to lacnejsie ako v lekarni, kde stal 23e ona mi predavala po 18e, takze spokojnost na oboch stranach 😀 drzim palce.....

angi07
15. sep 2012

Ahoj, mne naopak povedal doktor, aby som nebrala žiadne vitamíny, že je v tom kopa lepidla a chemikálií, tak teraz neviem, že radšej si mám jesť veľa ovocia a zeleniny, ale však dne už aj v tých je veľa konzervačnýc.h látok..... ja som užívala calibrum, ale teraz som prestala...no neviem.... 😒

lydusska
15. sep 2012

noooo Angi07 neviem ci ten doktor tvrdi spravene hhh. ako dobre samozrejme ze ovocie a zeleninka su najlepsie, ale niektore vitaminy len tak do tela nedostanes v dostatocnom mnozstve tak ich dodavat tabletkami moze byt dobre ...

Inak gratulujem k tehotenstvu, ja mam tiez termin v maji buduceho roku ;) lol. Uzi si tehotenstvo ..

lienka1701
9. dec 2012

ahojte mne dal doktor na výber z doch druhov vitamínov ale vybrala som si lade vitta...sú celkom dobré a hlavne nie moc drahé...

petrika86
21. feb 2014

Mne tiež doktor odporučil tieto vitamíny BabyVit, beriem ich a je mi dobre zatiaľ. V lekárni som ich nevedela zohnať, teda v dvoch čo som bola. Popri tom ešte beriem dve tabletky kyseliny listovej. Okrem toho neberiem nič, len papám o 106 🙂

kukucko
3. mar 2014

Centrum materna aj calibrum od zentivy obsahuje farbivo kosenila/kys.karminova E120, o kt.sa pise ze moze sposobit hyperaktivitu, alergie a astmu.. mozno to obsahuju aj ine tehotenske vitaminy, zatial viem o tychto 2. Hlavne ze maju krasnu ruzovu farbu..
Mimochodom na moj mail/vyzvu, nech s tym nieco robia mi odpisali z pfizeru, ze je to v sulade s EU normami atd blabla..

marcelafarkas
15. apr 2014

ahoj, ja som brala, baby vit a bola som veľmi spokojná, citíla som sa počas tehotenstva veľmi dobre a aj počas dojčenia, som nebola až taká unavená. Od toho istéhe výrobcu som brala počas tehotenstva aj probiotiká ( Acidko názov podľa výrobcu) nakoľko som mala problém so stolicou a tiež pomohlo, nakoľko som počas prvých 6 mesiacov nevedela zjesť nijaké mliečne výrobky, lebo ma z nich naplo 🙂. Na nete som našla o nich na fórach, ale českých. 🙂

romanettka
27. apr 2014

Super zdravé vitamíny bez chémie!!!
Forever B-12 Plus (Vitamín B12 s kyselinou listovou) Kombinácia vitamínu B12 s kyselinou listovou napomáha k metabolickým procesom, vrátane delenia buniek, syntéze DNA, tvorbe červených krviniek a správnej funkcii nervovej sústavy. Vitamín B12 bol objavený v roku 1948 ako faktor výživy, ktorý zabraňuje vzniku malignej anémie a spolu s kyselinou listovou spolupracuje pri redukcii hladiny homocysteínu v tele, ktorého zvýšené množstvo zvyšuje riziko srdcových chorôb a rôznych foriem straty pamäte. Je veľmi dôležitý v čase počatia a v prvých troch mesiacoch tehotenstva. Tento doplnok je výnimočne bezpečný, keďže obe zložky sú tolerované telom aj vo veľkých množstvách.Je mimoriadne potrebný aj pri vegetariánskej alebo vegánskej strave, nakoľko sa vitamín B12 normálne získava zo živočíšnych zdrojov. POMÁHA PRI: Anémia (chudokrvnosť), srdcovo cievne ochorenia, pásový opar, zápaly nervov, neurologické ťažkosti, zvyšuje vstrebávanie, strata citlivosti končatín, rakovina krčku maternice, rakovina hrubého čreva, tehotenstvo, športovci, starší ľudia, vyčerpanosť, rýchla regenerácia buniek, Alzheimerova choroba, depresie, mentálna degenerácia, tehotenstvo.

mamulda92
9. máj 2018

Mal.niekto z baby vit hnacky??? Lebo ja mam som v 7tt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre