Veľkosť plodu v 7. týždni

ivdor
27. júl 2022

Ahojte stalo sa Vám že v 7tt ste mali veľkosť plodu 5.02mm a bolo všetko v poriadku?

miankass
27. júl 2022

@ivdor ahojky, uz si nepamatam presne ale nebud v strese urcite je vsetko v poriadku . 🙂

ivdor
autor
27. júl 2022

@miankass no dufam 5.8 idem na kontrolu a ak nebude mat dobru velkost tak to vraj ukoncime pan dr sa vyjadril

lucia7933
27. júl 2022

@ivdor a srdiecko bilo? v tom 7tt

miankass
27. júl 2022

@ivdor akoze potrat?? Co je normalny, ved kaxde dietatko sa vyvija svojim tempom. URCITE BY SOM NESUHLASILA.

ivdor
autor
27. júl 2022

@lucia7933 ano aktivne vsetko

ivdor
autor
27. júl 2022

@miankass tak ze to nebudeme hnat do 11 tt uz tak zrejme myslel potrat.

diaalex
27. júl 2022

@miankass keď sa babo nezväčšuje, tak je niekde problém a skôr či neskôr sa to ukončí

ivdor
autor
27. júl 2022

@diaalex preto idem 5.8 na kontrolne sono

zojanka
27. júl 2022

@ivdor CRL 5mm je normalna veľkosť v 7tt tak nechápem. Možno sa mu skôr niečo iné nepáčilo.

miankass
27. júl 2022

@diaalex Ved je v 7 tt este len , ale chapem moze to byt problem ale ved to este len teraz podla mna zacalo byt vidno na sone ze tam nieco je.. ved to ne uplne mrnave este.. ja skusim pozriet ci nenajdem kolko mala moja ked som bola v podobnom tyzdnj.. ale mne v 7 tt videli len bit srdiecko vobec mi ju nemerali..

ivdor
autor
27. júl 2022

@zojanka ano bilo 😊

miankass
27. júl 2022

@zojanka no vedela som ze to je v poriadku, neviem co to za gynekologa..

diaalex
27. júl 2022

@miankass zato ide na kontrolu, aby vedela či je ok 🙂 ja skúsenosť nemám, keďže som bola v 10tt s oboma babami

miankass
27. júl 2022

@diaalex
@diaalex ano ano,teraz som si vsimla ze napisala zs ide na kontrolu .ja myslim ze bude uplne. Ok

lucia7933
27. júl 2022

ja by som sla pripadne aj za inym gynekologom

ivdor
autor
27. júl 2022

@lucia7933 urcite pojdem ak to tento 5.8 bude spochybnovat. Nekrvacam ani nic len mam klasicku nevolnost. Ono to.je neviem ze ci nie aj kvoli tomu ze som v aprili mala biochemicke tehu. Tiez pozitivne testy 12 dni kramy nikde a odrasu strasne krvacanie sla som tam a prazdy gestacny vak. Ze spontany potrat ale hcg bolo negativne.

lucia7933
27. júl 2022

@ivdor drzim palce nech je vsetko v poriadku❤

ivdor
autor
27. júl 2022

@lucia7933 ďakujem 😊

gertys
27. júl 2022

Babatko ma akciu srdca je zive a doktor uz hovori o potrate. Bormalne to urcite nie je. Je kopec bab ktore mali babatko tyzden pozadu aj cele tehotenstvo a donosili. Ak bude babatko poskodene je velka pravdepodobnost ze tvoje telo ukonci tehotenstvo samo a zacnes krvacat cim sa spusti potrat. Ale ak mas akciu a vsetko by som mozno uvazovala o navsteve ineho gynekologa pre objektivny nazor k tvojmu tehotenstvu. Drzim ti silno palce

mongi2010
27. júl 2022

@ivdor ja som akurat v 7TT vcera som bola prvy krat u dr. srdiecko bilo a velkosť 5,3mm a povedala že krasne takže moja skusenosť je taka

lilinka126
28. júl 2022

@gertys My sme dva tyzdne mensi ale tu sme... v 12-13 tyzdni nepametam presne som bola na velky screening a tam nam akurat povedali ze budeme ist podla velkosti a nie podla menstruacie takze ako pises vobec by som nestresovala...

@ivdor ale ved srdiecko ma akciu urcite by som sa nenechala odbit len tym ze je male... ak by tam bolo nieco ine co sa dr nepaci tak ako pochopim ale len kvoli velkosti?!

l_u_c_k_a111
28. júl 2022

@ivdor no moj špunt mal v 6+2 4,9mm srdiecko bilo lekar sa vobec nevyjadril ze by malo byt nieco zle aktualne som v 23tt a maly je vacsi o 3 dni ako by mal byt 🙂

gertys
28. júl 2022

@lilinka126 pride mi nemyslitelne ze ju doktor strasi potratom. Mala by ho velmi rychlo vymenit. Su detick ktore su podla tabuliek popredu pozadu ale stale su to len tabulky a tie su len orientacne

lilinka126
28. júl 2022

@gertys suhlasim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre