V noci sa budím

diaszoky
6. jan 2023

Baby ja som v 8tt v noci sa zobudim z nicoho nic za oknami tma zacnem sa prehadzovat ako diva a zaspim mozno o hodinu trva to uz asi tri dni mate to aj vy tak?

zojanka
6. jan 2023

@diaszoky Áno, v tehotenstve som mala nespavosť, hlavne takto na začiatku, trvalo to niekoľko mesiacov. Myslím že je to bežný príznak.

diaszoky
autor
6. jan 2023

@zojanka to som ani nevedela ze taky priznak je no parada😂☹️

kamajka
6. jan 2023

okrem ineho je aj spln teraz, mozes reagovat aj na to

diaszoky
autor
6. jan 2023

@kamajka no mozno a ani si to neuvedomujem😑

petruska173
6. jan 2023

Mňa to trápilo okolo 5-6-7tt, vždy som sa budila okolo 2 ráno prepotena do špiku kosti a nespala som aj do pol 5. Teraz začínam 12tt a budím sa kvôli nutkaniu na wc.

diaszoky
autor
6. jan 2023

@petruska173 no ja mam ten prvy pripad ☹️Len tolko,ze sa nepoti

mia2017125
7. jan 2023

@petruska173 ja mam ten isty pripad,od dnes uz 13tt,v noci aj 2x potreba ist na wc,co predtym vobec nebyvalo a tiez sa v noci zobudim,som proste cerstva,nad kadecim uvazujem a trva aj hodinu,kym zaspin.

diaszoky
autor
7. jan 2023

@mia2017125 prrsne aj ja to dnes poklopem som mala ale dobru noc

zuzkatomkova
20. jan 2023

@diaszoky ahoj ja tak isto 8 tt a neda sa mi spat aj 3x sa za noc zobudim. A trva mi to uz asi 2 tyzdne

diaszoky
autor
21. jan 2023

@zuzkatomkova mne tiez a uz som prebiehajuci 11tt normalne z nicoho noc sa zobudim a bum
Nespim aj hodinu ochhh

zuzkatomkova
21. jan 2023

@diaszoky no ja mam este 15 mesacneho syna. Tak ak nahodou aj zaspim ochvilku ma zobudi on

diaszoky
autor
21. jan 2023

@zuzkatomkova je to dost narocne 😏

sasesoe
21. jan 2023

@diaszoky tehotenstvo je plne zmien... mozes skusit biely sum alebo nocnu masku/okuliare na spanie, aby si mala tmu .. mozno si nechat otvorene dvere, aby si nemala take teplo/lepsi vzduch...ci dat si tensiu/teplejsiu perinu. ...
Al ak sa budis na hlad, nachystat si nieco k posteli...alebo pohar mlieka s medom, vraj pomaha ...
Pokial je to prve tehotenstvi, tak sa da vela spekulovat a skusat, pri dalsich je to uz narocnejsie

diaszoky
autor
21. jan 2023

@sasesoe ano prve praveze nemam konkretny dobod zobudim sa
Ako keby na pocit ze som uz vyspata pritom v noci idem spat nato ze sa mi chce spat dmesna
Noc uz bola
Lepsia uz to bola iba hodinka nespanku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre