V ktorom som týždni po vklade?

juless
29. dec 2012

Ahojte chcem sa opýtať ak som bola na vklad 11.12. a mám potvrdené hcg v ktorom som týždni. Ako sa to ráta?

jania023
29. dec 2012

podla mna rataj podla toho ci bolo ivf tak od 1 dna ms podla toho ktory den cyklu si a ked si mala lan KET tak od 11.12 odrataj 2-3 tyzdne takze by si mala byt cca 4-5tt..ale ked pojdes na utz tak ti to povedia presne na ned ..podla toho ci si mala predlzenu luktivaciu kedy ti brali vajky atd

sssimi
29. dec 2012

Lekári rátajú týždne od prvého dňa poslednej menštruácie, ktorú si pravdepodobne mala koncom novembra (to vieš ty). Takže by si mala byť v 4-5tom týždni.

cikyta
29. dec 2012

Najskôr v 5 tt 🙂

dahra
29. dec 2012

Ja som ratala od OPU, tj. v den OPU som zavrsila 2tt. teraz som tehu po KETe, vklad som mala na 17DC a to bolo 5dnove embryo, takze 2tt som zavrsila 12DC. Toto aj sedi pri utz, bo ked mi rataju dla menstruacie, krpec je o par dni na soe vzdy starsi.

barchee
2. jan 2013

nájdi si na nete IVF due date calculator, je tam viac stránok, ja som si podla toho pozrela prvé tehu, ale neviem už presne, ktorú stránku som pozerala 😝

adrianka69
4. jan 2013

ja som poslednu menzes mala 17.nov. transfer sa konal 7.dec.a som tehotna 5tyzdnov. aj ultrazvuk to potvrdil babo ma 3,5mm. takze sa to asi pocita od dna transferu.

rot
4. jan 2013

kalkulačku pre IVF tehotenstvá nájdete tu http://www.ivf.ca/duedate.php

laurali
4. jan 2013

Mne to bolo tiez pocitane od poslednej menstruacie.

lylkatomaskova
4. jan 2013

Som z toho vedľa ako jedĺa posledná menštruacia mi začala 13.11.2012 a trvala šesť dní tak ja neviem vlastne teraz v ktorom som približne týždni 😀 Nie že by som nevedela rátať ale ja už fakt neviem ako sa to má správne vypočítať

darka2001
4. jan 2013

Ja som mala posl ms 10.11. Odber vajicok 26.11 a vklad 1.12 na 6 den,dr pri sone v centre hcela vediet den odberu,lebo v ten den sa robi aj oplodnenie.dnes sme boli na kontrole a som v 8 tyzdni.ty si po mne asi 3 dni takze tiez takto nejako

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre